Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek volt olyan hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt olyan hogy nem hittétek el hogy ilyen szép lánnyal szexelsz?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett egy lány, de sosem gondoltam volna hogy fogok vele valaha szexelni. OLyan szép teste van hogy el sem hiszem, hogy meztelenül látom, sőt szerelmesek is vagyunk egymába. Nagyon hihetetelen hogy egy ilyen szép lány az "enyém". Főleg úgy hogy barámelyik fiút megkaphatná, deő engem választott.

Veletek volt már ilyen?


2021. szept. 8. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
30 rugót fizettem érte,szerelem az nyilván nem volt,de a nem hiszem el hogy ezt a nőt dugom érzés az száz százalékosan megvolt.
2021. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
99%
Neked most kérdésed van, vagy dicsekedni akarsz? 😂 Tudod mit haver, örülök a sikerednek, úgyhogy gyúrj rá a témára, hordozd a tenyereden hogy téged akarjon és ne egy másik xy fickót.
2021. szept. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt egyszer ilyen alkalmi kalandom. Valami eszméletlenül gyönyörű csaj, bomba testtel, és intelligens nagyon. Éppen hogy hozzáértem a puncijához (nem dugtam be, csak hozzáértem), és robbantam, hatalmasat élveztem. Kb ekkora hatással volt rám.
2021. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Gymnospermatophyta ***** válasza:
82%

Mennyire vagyok naiv, hogyha úgy gondolom, hogy kábé minden kapcsolatban ezt kellene érezni? :)

Elvégre, elvileg, olyan - ez esetben lánnyal - jönnek össze az emberek, akikhez vonzódnak. Kívül, s belül. És azzal vagy együtt, aki tetszik annyira (tehát nem akárhogy), hogy eltudtál vele képzelni egy kapcsolatot.

De lehet nem mindenki működik így és csak magamból indulok ki...

2021. szept. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem. Még nem volt.
2021. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer egy olyan nővel jöttem össze, akit nem akartam elhinni, akiért egymást taposták a férfiak, de ő valamiért mégis engem választott, pedig se gazdag nem vagyok, se menő. És kiderült, hogy ő meg azt nem értette, én miért állok szóba vele, hogyha nála sokkal jobb nők is hálásak lehetnének, ha velem lehetnének.
2021. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán
2021. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Minden barátnőm esetében ezt érzem, mert számomra minden barátnőm gyönyörű volt.

És a visszajelzések alapján jó az ízlésem ezen a téren.

Nincs ebben semmi furcsa

2021. szept. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#4 Igen naiv vagy. :D Ha mindenki igy valasztana part, jo sokan szuzen vagy maganyosan halnanak meg :D
2021. szept. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, itt a gyk-n mindenki élete nagy szerelmével van együtt. Én /no vagyok./ 30 felé kompromisszumot kötöttem. Addig az ideális partner nekem. l. maximálisan tetszik külsőre. -2.Szerelmesek vagyunk. -3. A legjobb beszélgető partner. -4.

Jó vele az ágyban.Nincsenek extra eljárásai. -5.Szinten családot akár mint én. Hát nem minden jött össze de 9 éve már együtt vagyunk és van 2 kisfiunk.

2021. szept. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!