Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok létezik közetek még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok létezik közetek még olyan aki lefeküdne egy sráccal csak a testéért?

Figyelt kérdés
Most ne úgy értsétek, hogy a srác mindenféleképp egy tuskó/bunkó vagy egy roszérzésű bárki..
2021. szept. 7. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Ha nagyon vonzó, és megvan az összhang és szingli vagyok akkor miért ne?

Mondjuk ez már így kizárja a "csak a testeert" fogalmát. Úgy önmagában egy vadidegennel nem feküdnék le csak mert jó a teste, még akkor se ha az illető Chris Hemsworth.

2021. szept. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Mi az, hogy csak a testéért? Ha lefekszik vele megkapja a testét és etetheti vele a kutyáját? Szoval hogyan is érted??
2021. szept. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Szexkapcsolatban vagyok. Az pont erröl szól. 40N
2021. szept. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak nők, igaz ritkák akik tényleg nagyon szeretik a szexet, Ők biztos megtennék.

Nekem volt egy olyan fehér májú csajom, hogy azt mondta, kipróbálná a DP-t, úgy, hogy a puncijában az én farkam van, a fenekébe meg egy kis vékony (max. 3cm vastag)farok, viszont én ezt nagyon nem bírnám, és azt mondtam neki, hogy ok., de előtte legyen egy 2 lány (ő, és egy másik csaj) velem, gondoltam akkor lehet már nem akarja, de azt is bevállalta, aztán a gyakorlatban nem lett egyikből sem semmi, de elvben benne volt a csaj.

2021. szept. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!