Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk szoktatok még látni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szoktatok még látni strandokon kilátszódó punciszőrt? Ha igen, rövid sztorit írjatok! Sajnos szinte lehetetlen ez manapság, bár a 90-es években még előfordult.

Figyelt kérdés

2021. szept. 6. 09:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Bocsi#18 nak írtam
2021. szept. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
51%
#16 meg valószínűleg jó néhány nő, akik a falra másznak a kipattogzástól, viszketéstől, szőrbenövéstől (csak hát manapság lassan a legutolsó pihét is le kell szednie annak, aki nem akarja, hogy egy életre igénytelennek könyveljék el)
2021. szept. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
69%

#21 valakivel összekeversz, én nem b.ziztam le senkit, sőt szóltam 8-asnak, hogy ő se tegye (10-es vagyok).

a "minden nőnek van fanszőrzete" kijelentést pedig értsd: attól, hogy valaki eltávolítja, a szőrhagymák ott vannak és a szőr újra nőni kezd. és ha már egy sima pinaszőrtől "szőrös mackó" egy nő, akkor mit mondasz azokra, akiknek hormonproblémák miatt valóban férfias jellegű szőrzetük van olyan testrészeken is, ahol egészséges nőknek nincsen vastag szőr?

2021. szept. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

fanszőrzet fan vagy? :)

Egy helyes 16 éves felügyelő csajnak a fürdőnacija felett pár kóbor punciszőrt a szellő simogatta. Örök emlék.

Ezek az idők elmúltak.

Mint ahogy a tevepata, és a strandon monokini nudizós időszakok is. Nekem még a csípőnadrágból villantott szexi fehérneműk (whale tail) is hiányoznak a lányoktól bár az a 2000-es évek.

2021. szept. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Egyre ritkábban rendezik már meg a "Bundásligát". -Nem szoktam látni, de nem is szoktam célzottan ilyen céllal nézni a nőket, mert úgy vélem, nem illik így viselkedni nyilvános helyen.
2021. szept. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Van 1 húgom, pár éve amikor májusban még otthon napozott, elég komoly mennyiségű szőrzet látszott ki a bikini két oldalán. Aztán amikor strandra ment, leszedte.
2021. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a dzsungelt, de egyszer még fiatal suttyó koromban, bringázás közben két fiatal napozó lányka mellett haladtam el (nagyon lassan). Mindkettő hason fekve napozott szétdobott lábakkal, és az egyiknek kibuggyant a Bud Spencer fazon a bikini vonal mentén. Megálltam és elkezdtem velük dumálni, sikerült is felszednem a kiszemelt Hölgyet, és a későbbiek során párzási tevékenységet is folytattunk. Több mint egy évig voltunk együtt, fantasztikus volt az ágyban, és soha nem kértem meg arra, hogy borotválja le.
2021. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
72%
Anyánál láttam 🤢
2021. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Nem szoktam látni.

Pár éve láttam olyat, amikor nem lógott ki, de vélhetőleg a fürdőruha alatt ott volt, mivel dudorodott tőle a fürdőruhája azon a helyen.

2021. szept. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!