Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, a kis mellekkel is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, a kis mellekkel is foglalkoztok szex közben?

Figyelt kérdés
2021. szept. 5. 23:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Egyaránt foglalkoznék vele terhesség előtt és alatt is.
2021. szept. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Persze, a kicsi cicik is nagyon szexik. Sőt talán szexibbek is mint a nagyok. Helyzet, érzelem, pasi és csaj függő. Mint minden az életben ez is nagyon összetett. Az összbenyomás számít, aminek túlnyomórészt a személyiség a főtényezője.
2021. szept. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Igen, a kicsikkel is foglalkozom. Nem, nem foglalkoznék többet egy mellel, ha valamitől megnőne. Nem ettől függ mennyi időzök velük, hanem az hogy mennyire érzékenyek a szexuális ingerekre (értsd.: hogy mennyire izgatja a nőt, ha szopizom/nyalogatom a bimbóit vagy markolászom az egészet).
2021. szept. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
53%
Kismellu/vagy kozepes mellu vagyok(vekony alkat),sok partneren volt eddig, nem, nem foglalkoznak a mellekkel.
2021. szept. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
46%

Mellnél nem a méret a lényeg, csajok ezt értsétek meg. 06:51, sajnálom h rossz tapasztalatod van. Inkább a minőségre kellene rámenned, nem a mennyiségre.


Üdv

Az 5:55-ös

2021. szept. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én igen. Számomra a mellek nagyon izgatók, voltam már teljesen nulla mellű nővel és akkor is foglalkoztam a bimbókkal. Számomra a leg ideálisabb az A-B kosár ami tenyérbe fér már és feszes. 31/F
2021. szept. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

15 szép melleim vannak.

Feszesek szépek egyformák. Nincs bőrhibam sem.

Stb stb

2021. szept. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Persze. A nagy ciciket preferálom, de a kicsi melleket is imádom izgatni, a kőkemény bimbókat csokolgatni, nagyon jó. Ha meg terhes lenne a párom, akkor amiatt imádnám mégjobban, hogy gyermeket fog szülni nekünk. De ilyen még nem volt az esetemben.
2021. szept. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy miért érdekel? :)
2021. szept. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#17 Ez azért van, mert látens melegekkel voltál ezek szerint együtt. Vagy szimplán idióták... Egy normális férfi szeret a cickókkal játszani. De azért remélem azóta már találkoztál ilyennel is.
2021. szept. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!