Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legyek őszinte vele a szakítás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek őszinte vele a szakítást illetően?

Figyelt kérdés
A barátomnak sajnos mikropénisze van. Valóban az alig 8 centis állva. Igyekeztem nem itéletes lenni vele, mert szerelemnél nem számít a dolog. Beszéltem vele sokat erről h mivel kompenzálhatja. Egy ideig aktívan csinálta a nyalást, ujjazást. Majd most az utóbbi 5 hónapban nem akarja csak néhány gyors menetet. Én alapból imádom ha nyalják a puncimat sokáig és ujjazzák tehát alapból zavart a dolog. Néhàny alkalommal jó el engedtem a dolgot. De most már ott tartok h lassan fél éve se a farkától se orálisan nem élveztem el. Nem volt tisztességes szexben részem. Vettem néhány szex játékot is. Vibrátort, csíklószívót. Erre azt mondta h mi az màr nekem semmi nem elég? Nagyon bunkó velem amit én alapból se tűrnék. De még az ágyban is egy nagy nulla. Szóval mondjam meg neki azt h egy nulla a szexben és ezért akarok szakítani?
2021. szept. 5. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Én megmondanám, hátha magába száll
2021. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell feltétlenül íg fogalmazni. Látszik hogy éretlen, komplexusos gyerek. Szerintem maximum csak annyit mondj nem passzoltok szexuálisan és kész. Nem kell boncolgatni. Feleslegesen nem kell szerintem beletaposni senki lelkébe, még akkor sem ha ő egy farok. Lesz elég baja még a farokméretével és szexuális kultúrájával, elég baj lesz az neki:D nem kell tetézni

N

2021. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Az igen, hát ekkora farokkal nem lenne ilyen nagy a szám. Főleg hogy még máshogy sem elégít ki. Hagyd ott, jobbat érdemelsz. Azt, hogy hogyan mondod el, azt te tudod, ha akarod a szemére hányhatod, hogy emberileg és szexuálisan is 0,ha nem akarod ezt így mondani, nem tartozol magyarázattal.
2021. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Ne alacsonyodj le az o szintjere. Bar megerdemelne, ha meg o bunkozik. Pedig mas mar lehet, hogy az elejen kidobta volna. Valoszinuleg komplexusai vannak es ezert ilyen, de a viselkedese akkor se elfogadhato. Ha nekem lenne 8 centis peniszem en biztos, hogy meg orakat is vennek Joni masszazsbol, hogy tenyleg kitudjalak elegiteni. Mondjuk en eleve imadok nyalni es oromet okozni a partnernek, de erted mire celzok.
2021. szept. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A gond az h dűhös vagyok rá h a szememre veti h nekem nem elég ő. Holott felnőttként le kommunikáltam vele h jó nem érdekel a mérete de akkor mégis valahogy legyen már nekem is élvezetem. De a másik részem meg azt mondja h ne tapossak bele az önbecsülésébe. Ígyis azt fogja ki venni a dologból h nekem nem jó semmi.
2021. szept. 5. 16:09
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen komplexusos fasziktól menekülni kell, kikészít lelkileg is, nem csak máshogy. Sokkal jobbat érdemelsz.
2021. szept. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem szakits. Ha meg fesziti a hurt akkor nyugodtan vagd a kepebe. Neki kell feldolgoznia magaban a dolgokat es ha o f*sz te is lehetsz.
2021. szept. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Ment mindenkinek a zöld kéz
2021. szept. 5. 16:22
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Mondd meg neki hogy szexuálisan nem passzoltok egymáshoz
2021. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

Nem a farka a gáz, hanem hogy a komplexusait rád vetíti és még bunkó is. Ez az, ami igazán szakítóok.

(Egyszer nekem is volt dolgom egy nagyon kisfarkú pasival, ő is iszonyú bunkó lett egy idő után.)

2021. szept. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!