Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka annak hogy valakik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak hogy valakik az első megpillantástól kezdve elkezdenek egymáshoz vonzódni, és mások is látják hogy nagyon vonzák egymást, meg hogy nagyon összeillenének?

Figyelt kérdés

Velem most történt először ilyen és nagyon hihetlen érzés hogy van ilyen. Mi lehet ennek az oka?

Az ilyenre mondják azt hogy "igazi"?


2021. szept. 3. 21:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%

10

Én már csak tudom. A szex őrúlt jó vele. De semmi más.

2021. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Én még erre se tennék.

Szerintem csak véletlenül olyan napon, vagy akár csak pillanatban találkoztatok. Olyan hangulagtban, ami ezt eredményezte.

Szerintem semmi jelentősége sincs, minimálisan sem.

Viszont ha nem tesz fiókokba az ember másokat, hanem odafigyel másra, sokkal előrébb jut és nyit, sokkal boldogabb lesz.

2021. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy vagy azért, mert ööszhangban vannak egymással, vagy mert épp ellentétes személyiségek, így kiegészítik egymást, vagy épp mert megvan a kémia, vagy mert az egyik fél talált valamit a másikban, valami értéket.
2021. szept. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!