Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka annak hogy valakik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak hogy valakik az első megpillantástól kezdve elkezdenek egymáshoz vonzódni, és mások is látják hogy nagyon vonzák egymást, meg hogy nagyon összeillenének?

Figyelt kérdés

Velem most történt először ilyen és nagyon hihetlen érzés hogy van ilyen. Mi lehet ennek az oka?

Az ilyenre mondják azt hogy "igazi"?


2021. szept. 3. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Kémia.
2021. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem biztos hogy ő lesz az igazi. de valóban különleges érzés. Ha megtudjátok élni, mert nincsenek akadályok, akkor még jobb élményekben lehet részetek.
2021. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Mivel nem ismered a személyiségét, ez maximum erős vonzalom lehet a külseje iránt. Melleseg ha nagy lobbanó vágy általában inkább rossz jel, bármilyen furán is hangzik. De ismerd meg, aztán kiderül emnnyire illetek össze
2021. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Hirtelen lángra kapott tűz hamar kiég. Ritka esetben nem. Hajrá. Talán kémia, mi a pék here.
2021. szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Én is azt hittem. 6 év utàn már szar a kapcsolat, egymás idegeire megyünk.
2021. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Velem is volt egyszer az életemben ilyen. Az első randin is már úgy éreztem, mintha ezer éve ismernénk egymást, szinte olvastunk egymás gondolataiban. Olyan erős volt a kémia,mint még soha senkivel. Mostanra megtanultam hogy ha ilyeneket érzek, az becsapós mert az rossz jel. Életem legrosszabb kapcsolata lett ebből

Az igazi szerelem nem hatalmas rózsaszín ködöt jelent és nagy lángolást stb, az sokkal kiegyensúlyozottabb és tompább érzés

2021. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez azt jelzi, hogy baromira jó lenne egymással a szex. Ez nem ad garanciát a jó kapcsolatra, az összeillő habitusra, életformára, csak arra, hogy olyan szexuális élményben lehet része az embernek, ami tényleg nagyon kevés van az életben, nekem pl. csak egy volt egész életemben és soha nem élhettem meg, mert már családosak voltunk.
2021. szept. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell firtatni az okát, inkább megélni vele a pillanatokat.
2021. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Az a fránya kémia - meg annál sokkal összetettebb pszichológiai okai is vannak. Nem kell feltárni a pontos okokat, élőben nem elemezgetni kell hanem a pillanatot megélni!
2021. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
57%
Az, hogy a szexuális vonzalom/kémia működik, egyáltalán nem jelenti azt, hogy a két ember pl. egy párkapcsolatban is kompatibilis.
2021. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!