Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek kismell-párti férfiak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek kismell-párti férfiak?

Figyelt kérdés

Olyanok, akik tényleg férfiként írják ezt.

Olyanok akik tényleg a kis melleket preferálják.

Nem kedvességből mondják.

Nem is azért mert "hiányuk" van és egy kis numerában reménykednek és már bárki jó nekik.

Hanem azért mert tényleg a kicsi tetszik nekik, jobban mint a nagy. És ezt nem hazugságból mondják.

Ja és kicsi alatt igazán kicsit értek.

Van ilyen?


Ha igen, akkor privátot ne írj légyszi mert hiteltelenné tesz.



2021. szept. 3. 09:57
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Imádom a kis mellű nőket.
2021. szept. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem jobban bejon egy kisebb, pl A kosaras mell.
2021. szept. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%

Jelen.

Én nagyon vékony testalkatú vagyok, és nőkben a preferenciám is hasonló. És persze vékony lányhoz kis fenék és mell esztétikus, tehát ez jön be. A nagy mellek egyáltalán nem indítanak be. Ha már egy minimális melle van, az nekem már hibátlan, te ha teljesen lapos valaki, az sem baj.

2021. szept. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kis melleim vannak. Szivacsos melltartót hordok h növeljem az önbizalmam. Kaptam.mar meg férfitól h : a úgy nézek így ki mintha milyen jó melleim lennének aztán a melltarto felébe sincs- ugye a szivacs végett! Vagy mellszex a vágya el is mondta nekem holott látja h velem nem lehet! Vagy pl. h úgy megfogdosna szilikon melleket milyen lehet! Szerintetek ez egy kis mellűnek a párjától h esik ? Ennyit a kis mellekről


48/nő

2021. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
51%
#34: Én ugyan 10 évvel fiatalabb vagyok tőled, de én nem panaszkodnék rád. :)
2021. szept. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%
2021. szept. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%
Igen. F 42
2021. szept. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%
34. Olyan férfit kell keresni aki normális, és nincsenek ilyen vágyai. Én imádom a kis melleket, és csak kimondottan ilyen nők érdekelnek.
2021. szept. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
30%

aki azt mondja, hogy szereti a kis melleket, azt valószínű nem a mell izgatja fel, hanem pl popsi, láb, arc, ki tudja mi? ennélfogva mell szempontjából jóval elfogadóbb csoport


olyat viszont sose fogsz találni, aki fújol a nagy mellekre és CSAK a kicsi kell neki, ilyen egyszerűen nem létezik

ha mégis, akkor ott magával a nagy mellű csajjal van a bajuk, például kibírhatatlan


a másik, hogy a férfiak mindig az arányosságról papolnak

a 36-os által belinkelt képeken kivétel nélkül csontkollekciók vannak persze, hogy alig van mellük, mégis jól néznek ki (némelyik)

az viszont, akinek nagy az alfele és emellé kicsi a melle, sose lesz álmaik tárgya, hacsak valami mással (tanulható dolgokkal) nem hódítja meg őket (tapasztalat)

2021. okt. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
67%
Azok nem csontkollekciók, hanem nők! És nekem ezek a női ideálok, mert mint mondják a törékeny női alkat, és nem a kövér húsgombócok.
2021. okt. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!