Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek kismell-párti férfiak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek kismell-párti férfiak?

Figyelt kérdés

Olyanok, akik tényleg férfiként írják ezt.

Olyanok akik tényleg a kis melleket preferálják.

Nem kedvességből mondják.

Nem is azért mert "hiányuk" van és egy kis numerában reménykednek és már bárki jó nekik.

Hanem azért mert tényleg a kicsi tetszik nekik, jobban mint a nagy. És ezt nem hazugságból mondják.

Ja és kicsi alatt igazán kicsit értek.

Van ilyen?


Ha igen, akkor privátot ne írj légyszi mert hiteltelenné tesz.



2021. szept. 3. 09:57
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
77%
Igen pl én. 48/ tényleg férfi.
2021. szept. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
95%

Nekem mindig is a kis cickók tetszettek, azok, amik elférnek a tenyeremben (nem vagyok nagydarab fickó).

Volt egy barátnőm, hát ő aztán tényleg lapos volt, konkrétan 30 évesen úgy nézett ki a melle, mint ami épp csak megindult a fejlődésben a pubertáskor. Na, az már azért nagyon kicsi volt, de simogatni és puszilgatni imádtam.

2021. szept. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
95%
Én ilyen vagyok. Ekkor azt szokták mondani, hogy látens meleg vagyok. Pedig nem. Egyszerűen a pici cicik tetszenek. Ehhez természetesen jó, ha szép, formás, kerek popsi társul, hasonlóan formás lábakkal. Ehhh, nyami. F
2021. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem például a nagyon kicsi tetszik.
2021. szept. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%
Mintha azt kérdeznéd van-e olyan aki szereti a csípős kajákat. Igen van ilyen is, olyan is. Ettől még tényleg lesz egy rakás pasi akinek "mindegy" és azt a szöveget tolja amiről azt hiszi hogy a lány hallani akarja csakhogy meg tudja már dugni.
2021. szept. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%
Én kimondottan ilyen csajokat keresek kapcsolatra is! Szerintem az a leg szexibb, legpraktikusabb, és minden szinten tökéletes. Nem kell hogy nagyobb legyen mint a tenyerem, és a popsi sem kell hogy hatalmas legyen. Szép formás összhangban legyen mindene.
2021. szept. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nagyon tetszenek a kis mellek és a kis mellű nők.
2021. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
35%
Én az voltam régen de ez csak addig tartott amíg megnem ismertem az első páromat akinek nem éppen kicsik a mellei. Az óta nem értem mit szerethettem a kicsiken annyira, igaz kiderült rólam az is hogy van bennem biszex hajlam, szóval lehet hogy valami ilyesmi áll a háttérben.
2021. szept. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
80%
Igen én jobban szeretem ha kicsi. Elég ha a tenyeremben elfér 🤗 38F
2021. szept. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%
Én is kicsit szeretem, ami a tenyerembe illik,és nem vagyok egy lapátkezü figura.
2021. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!