Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk mi lenne a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi lenne a véleményetek arról, hogy ha egy lány vagy a barátnőtök azt kérné, hogy pisiljetek a szájába, vagy meg szeretné kóstolni a pisiteket?

Figyelt kérdés
Barátommal ki szeretném próbálni, csak nem igazán tudom, hogyan tálaljam ezt neki, régóta fantáziálok már erről, tudja is, hogy szeretem ezt a pisi témát, próbálom úgy neki finoman jelezni, de olyan közömbös mindig (ittam már kóstoltam már, tudom milyen és biztosan ezt szeretném) kicsit szégyenlem is felhozni előtte a dolgot mert azt nagyon nem szeretném, ha emiatt kiábrándulna belőlem vagy undorítónak tartana:(

2021. szept. 2. 23:26
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
#19 ha neked így nyugodt a lelked akkor számodra az vagyok😂
2021. szept. 3. 09:42
 22/28 anonim ***** válasza:
26%
🤣🤣🤣 én nem akartam ideirni, de amugy jah, Zoli.
2021. szept. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy barátnőm, akivel kölcsönösen csináltuk egymásnak (nem szájba, hanem testre, lábra). Szóval előttem nem ismeretlen a helyzet. Én megtenném a partneremnek, de ha te még nem ismered a barátod hozzáállását, akkor előbb mindenképpen érdeklődj, hogy mi az ő véleménye róla.
2021. szept. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Engem speciel nem izgat egyáltalán a dolog, de ha a barátnőm szeretné, akkor szerintem megtenném neki.
2021. szept. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
86%
Én megtenném, bár jobban szeretem, ha az én számba pisilnek bele.
2021. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen és nagyon izgató! Szerintem a legtöbb férfi imádná!
2021. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Horserider85 ***** válasza:
80%
Mi lenne a véleményem?🙂 Hálát adnék hogy ilyen párom van..
2021. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki
aug. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!