Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk mi lenne a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi lenne a véleményetek arról, hogy ha egy lány vagy a barátnőtök azt kérné, hogy pisiljetek a szájába, vagy meg szeretné kóstolni a pisiteket?

Figyelt kérdés
Barátommal ki szeretném próbálni, csak nem igazán tudom, hogyan tálaljam ezt neki, régóta fantáziálok már erről, tudja is, hogy szeretem ezt a pisi témát, próbálom úgy neki finoman jelezni, de olyan közömbös mindig (ittam már kóstoltam már, tudom milyen és biztosan ezt szeretném) kicsit szégyenlem is felhozni előtte a dolgot mert azt nagyon nem szeretném, ha emiatt kiábrándulna belőlem vagy undorítónak tartana:(

2021. szept. 2. 23:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Egy kis aranyeső? Nem olyan nagy dolog, hogy ettől elrettenjen tőled, de a szájba kaksis dolgot- már ha ma hajnalban tőled eredt- ne erőltesd, mert instant fejrúgás lesz a vége.
2021. szept. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

#1 omm ezt nem vágom

#2 nem tőlem ered nyugi, arra azért nem vetemednék😅 a páromnak bármit de azért ilyet nem hiszem hogy normális ember kérne..

2021. szept. 2. 23:36
 3/28 anonim ***** válasza:
32%
Én sosem tudnám lepisilni a jelenlegi, páromat. Az nagyon megalázó szerintem. De egy más random lányt gond nélkül.
2021. szept. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem megalázó.

Nekem a párom pisilt már a számba. Őt izgatta és nem tartottam megalázónak. Inkább örültem hogy kielégítettem ezt a fajta kíváncsiságát.

2021. szept. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
30%
Ennyi beteg embert ...
2021. szept. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
#4 szerintem nincs ebben semmi megalázó főleg, ha ő kéri, kettesben tudva, hogy erre vágyik, lehet ezt romin is csinálni szerintem:D
2021. szept. 2. 23:57
 7/28 anonim ***** válasza:
27%
Te egy beteg pasi vagy
2021. szept. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
#8 még jó, hogy ott van, hogy barátommal😂
2021. szept. 3. 00:03
 9/28 anonim ***** válasza:
83%

Ha ez örömöt okoz neki, akkor megtenném. Volt barátnőm aki ezt szerette is...

F

2021. szept. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy nekünk mi a véleményünk? Mintha azt kérdeznéd churrys csirkét akarsz sütni a pasidnak és szerintünk ízleni fog-e neki. Kinyitod a kicsi szádat beszédre is és megkérdezed tőle. Speciel én szeretem a churrys csirkét is, de a pasid meg lehet nem.
2021. szept. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!