Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jobban felizgulok ha én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban felizgulok ha én csókolom, simogatom a páromat mint ha ő teszi nekem. Más is van így vele?

Figyelt kérdés

Jól esik az is ha én kapom tőle, de mégis attól izgulok fel igazán ha én adom. Még akkor is mikor eredetileg nem is a csábítás a cél, csak egy kis szeretgetés.

Más is van így ezzel? Miért lehet ez így?

Én vagyok a nő.



2021. aug. 31. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan úgy felizgulok ha én mászok a masikra vagy ha rám másznak. Nekem mind a ketto bejön.
2021. aug. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel. A külömbség csupán az, hogy a másik nemet képviselem.
2021. aug. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sterling.archer ***** válasza:
50%
Nalam mindegy ez a resze. Pikk - pakk hangulatba kerulok. :)
2021. aug. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam pl a simi csók esetében jobban esik kapni, míg az orálnál attól őrülök meg jobban és nedvesedek jobban, ha én csinálhatom neki. Szerintem nem kell ezt fejtegetni, ilyenek vagyunk és kész. Szeretünk adni és látni a másik örömét. Szerintem ez egy jó dolog:)

N

2021. aug. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Adni és kapni egyformán öröm :) azért van mert szerelmes vagy a pasidba, kötődsz hozzá, maradjon is meg köztetek ez az érzés.
2021. aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!