Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok (én is férfi vagyok)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok (én is férfi vagyok) nektek számít egy lánynál, hogy hány pasival volt?

Figyelt kérdés

Leginkább abban az esetben ha komoly kapcsolat a cél. Illetve az számít e ha volt már dolga fekete pasival vagy volt e két pasi egyszerre?

Persze el tudom képzelni, hogy sok nő hazudik ehhez hasonló dolgokról a múltjával kapcsolatban de mit lehet tenni.


2021. aug. 30. 10:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Engem érdekel a szexuális előélete egy nőnek, nálam előny, ha volt már 2-3-4... pasival egyszerre.

Ilyen nőkkel szívesen ismerkednék komoly kapcsolat céljából...

F

2021. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Persze h számít. De én érezni is szoktam a lányokom, mennyire szexuálisak és valszeg mennyire tapasztaltak. De mivel rendes vagyok, ismerkedés fázisban szokták közölni velem, és nem ítélem el őket, csak éppen már akkor tudom, hogy vele nem akarok semmit. Most is van csaj, aki iszonyat jól néz, de egy szex mániás állat, és semmi ingerem hogy hozzá nyúljak, de rendes ember, bírom őt mint barátot.
2021. aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Minőségi nőt akarok, mély érzelmekkel, nem egy glory hole-t, akibe sorba beleélveznek, én meg egy vagyok a sok közül. Meg nem kell egy lelki sérült nő, aki nem tud kotodni, mert sok pasi csak kihasználta és már rosszul van ezektől, de mégis csinálja. Ha negerrel, két pasival volt, az is off nálam. A szelíd, visszafogott, normális lányok érdekelnek, akiknek sokat fog jelenteni hogy velem lefekszenek.
2021. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vannak ilyen lányok, de egyre kevesebb.
2021. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!