Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok (én is férfi vagyok)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok (én is férfi vagyok) nektek számít egy lánynál, hogy hány pasival volt?

Figyelt kérdés

Leginkább abban az esetben ha komoly kapcsolat a cél. Illetve az számít e ha volt már dolga fekete pasival vagy volt e két pasi egyszerre?

Persze el tudom képzelni, hogy sok nő hazudik ehhez hasonló dolgokról a múltjával kapcsolatban de mit lehet tenni.


2021. aug. 30. 10:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Fiatalon még érdekelt, de 30 felett már egyáltalán nem számít.
2021. aug. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

Hát figyelj ha korához képest nagyon sok sráccal volt akkor abból azért lehet valószínűsíteni dolgokat. Saját tapasztalat sajnos, 17 éves barátnőmnek 6. voltam és megcsalt. Szóval aki nagyon sokkal volt, abban nem biztos hogy tudnék bízni annyira hogy vele tervezzek hosszútávon. Viszont igazából nem vagyok elítélő velük szemben, szexkapcsolatra kiváló az ilyen tapasztalt csaj.

20F

2021. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Az, hogy hány pasival volt, normális keretek közt annyira nem izgat, mondjuk ha 3-4 férfival, ebből legalább 2 kapcsolatban történt. Viszont olyan nem kéne, akit négerek, meg több férfi egyszerre kezelgetett.
2021. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Nem, nem számít. A múlt az múlt, mindenkinek van, nekem is. A kérdés az, milyen vele lenni (egyáltalán nem csak a szexben), ha minden stimmel, pont letojom, hány pasival volt.
2021. aug. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kicsit kezd úgy tűnni, hogy annak jobban számít aki kevesebb nővel volt, annak pedig kevésbé akinek sok vagy sok féle szexuális élménye volt.
2021. aug. 30. 11:13
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

#5

😆 figyelj azért nem kell atomfizikusnak lenni ahhoz hogy rájöjj: aki szintén összevissza dugott mindenkivel az nem csoda hogy nem mondja azt hogy "nekem csak az kell aki 1-2 partnerrel volt" mert az elég durva álszentség lenne.

2021. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

Csak az szàmít hogy komoly, tartós kspcsolatokban volt e.

Ha qlkalmizott, rbanckodott akkor kuka

2021. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Nekem, sosem számított a szexuális előélete, jó, nyilván kíváncsiskodtam, de nem foglalkozok vele. Nem ezen pörgök minden nap. Az a múltja, én meg a jelene vagyok, a jövő meg.....
2021. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

8

Nyilvàn .... ha egy drogos prosti lett volna a múltban az sem érdekelne .

2021. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Kutyából ugyi nem lesz szalonna....
2021. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!