Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alapból 5 cm állva meg 8, ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jinjin222 kérdése:

Alapból 5 cm állva meg 8, ez kicsinek számít? Félek hogy kihatással lesz a nemi életemre!

Figyelt kérdés

#kicsinek találom a péniszem #szerény vagyok? #vagy ez így is van ?
2017. júl. 14. 16:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Lehet rosszul mérted:/ íj privit szivesen segitek
2017. júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%
Jelquing,pumpa komolyan.Nem veszíthetsz semmit.Endokrinológust,andrológust látogasd meg!Szerintem járna valami kezelés alapból.
2017. júl. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Huu hát ha jól mérted és nem 20 év alatt vagy akkor sajnos szerintem kicsi
2017. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Hát, nekem lankadtan 9cm.

Ha jól használod, és a lány szuperérzékeny, és rövid, szűk, akkor nem lesz gond.

2017. júl. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
11 évesen még ne a farkadat méregesd. Nőni fog az még.
2017. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%

Ezt találtam neked:

expander kérdése:


Tisztelt Doktor Úr! A kérdéseim a következők: 1, Ön melyik expander eszközt ajánlja? 2, A hosszabítás nem megy a vastagság rovására? Válaszát előre is köszönöm!

Török Alexander Urológus szakorvos 2016.

09.

05.

Kedves Érdeklődő. Olyan expandert ajánlok, amelyik a makkot tolja előre. A gyártó nem érdekes, ezek egyformák. Az élő szövet nem úgy nyúlik mint a tészta. Tehát nem vékonyodik el mert szövetszaporulat jön létre. Üdv.



Andro kérdése:


Tisztelt Doktor Úr! Az expander-módszerről szeretnék kérdezni, mégpedig azt, hogy ez mennyire hatásos? Egy dolgot biztosan tudok róla, mégpedig azt, hogy kényelmetlen, de némi kitartással ez talán nem jelenthet akadályt. Az igazi kérdésem tehát az, hogy mennyiben hatásos (mivel az ígért 3-5 cm-et túlzásnak érzem), és károsodást okozhat-e. Előre is köszönöm válaszát!

xxxxx yyyyyy Urológus szakorvos



Kedves Érdeklődő. Az expander módszer hatásos. Azonban 2-2,5 cm.-re lehet biztosan számítaní, és a kb 6 hónapos használat után még hetente egy emlékeztető kezelést be kell iktatni. Üdv

2017. júl. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szerintem meg no.

Enyem akkor nagyobb volt allva mar

2017. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%
A legkisebb pénisz amivel volt dolgom mereven volt 7cm a szex isteni volt
2017. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó, persze, isteni, hagyjad már, folyton ilyen hülyeségeket irkáltok, hogy a 7-10 cm az jó, közben a 98%-ot kiröhögné akinek ekkora van.
2017. júl. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
25%
Utolsó,próbáld már meg a gyakorlatokat nem kamu, az urológus is javasolja az expander viselését illetve nem ellenzi.
2017. júl. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!