Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szőkés vörös haj bejön neked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőkés vörös haj bejön neked egy pasin?

Figyelt kérdés

Taszító, semleges, vagy akár szexi is lehet?

Hány éves vagy?


2021. aug. 29. 20:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem lényeges a hajszín de álljon jól a haja,inkább az összkép számít.Tény hogy még nem találkoztam vörös hajú pasival.
2021. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Balázs, te vagy az?


Nem a hajszín számít, hanem az összkép. Egy helyes pasi bármilyen hajszínnel helyes, míg egy ronda...hát ő mindenhogy ronda.

2021. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy míg a szőke/vörös haj nőben mennyire előny, csomó csaj szőkíti, addig pasiban mennyire hátrány ismerkedésben.

99.9% hajszín az embereknél barna (még a fekete is sötét barna) így a szőke és a vörös exotikumnak számít. Itthon jól szeretik az ilyen hajú embereket a földbe taposni. Sose felejtem el hogy milyen gusztustalan arccal beszélt egy zsidó hölgy arról nekem hogy szőke hajú kislánya (saját lánya!) született. Nyilván az anglo-német és északi szláv kultúrában ez nem is lehet kérdés-hisz majdnem fele lakosság világos hajú.


Érdekelne hogy a kérdező miért írta ki ezt a kérdést és fiú vagy lány?

2021. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#13

Pedig a szőke haj még mindig elitnek számít, főleg angoloknál, skandinávoknál. Onnan tudják, hogy ők “echte” angolok, németek stb. Nekem a szőke pasik nagyon bejönnek. A vörös tényleg nem annyira, de azért, mert olyan fehér a bőrük, hogy már szinte kékes az erek miatt.


A nőknél pedig azért népszerűbb a világos hajszín, mert finom gyengeséget sugároz, ami ugye nőies. A fekete, sötét haj pedig inkább férfias, erőt sugároz.

2021. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

14. Én meg azt hallottam hogy a szőke nők termékenyebbek és a pasik azért szeretik jobban ezt. Ami megint egy hülye általánosítás lehet.


Én meg azt figyeltem meg hogy Nyugat-európában nem számít a hajszín. Arab néger nő szőke pasival és fordítva. Sem nem elit sem nem echte valaki ettől, inkább az összbenyomás számít kisugárzás.

2021. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem,most akkor befested barnára?
2021. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
2021. aug. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik
2021. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Otthon nem lattam olyat, akin bejott volna. Az angol viking tipusu ( igen, keleti part, viking betoresek a X. szazadban) szoke, vorosesszoke es voros haju fiatal pasikert bolondulok.
2021. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Én vöröshajú férfiként előnyt nem tapasztaltam, viszont férfi társaimtól már többször megkaptam, hogy nekem milyen könnyű lehet a csajozás ilyen hajjal… :D, inkább hátránynak élem meg. Ha jól látom a válaszok is ezt erősítik. Persze számít az összkép, azért sokan írták, hogy vörös hajú az kizárt, ez pedig egy elég szembetűnő külső tulajdonság, szóval online biztosan hátrány.
2021. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!