Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szőkés vörös haj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szőkés vörös haj mennyire jön be?

Figyelt kérdés

Befolyasolna ez barmit is, vagy hogy komoly kalcsolatot szeretnel, vagy alkalmit egy ilyen pasitol, vagy semmit?

Vagy attol ugyan ugy osszejonnel egy ilyen pasival, nem számítana ez a dolog?


2021. aug. 13. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem a személyisége jobban megfog egy pasinak.
2021. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem számít a hajszín,inkább a személyiségét,arcát nézem.Alkalmit egy pasival sem kezdek.
2021. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Én úgy vagyok vele, hogy mindegy a szín, csak jól álljon a fazon. Ha jó az összkép, akkor nekem nem kizáró ok, de nem is kifejezetten preferálom.
2021. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bejön
2021. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Korábban azt hittem, hogy csakis sötétbarna jöhet szóba, aztán megismertem szőkét is és vöröset is..:D úgyhogy mostmár azt mondom nincs egy típusom. Ha személyiségben vonzó a pasi, vicces, udvarias stb akkor lehet vonzó, teljesen mindegy milyen színű a haja
2021. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszik a vörös haj, de nyilván komoly kapcsolatnál nem ez a fő szempont.
2021. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít a haj színe de álljon jól a haj,inkább a személyisége,arca,ha bejön a pasi,udvarias,kedves.
2021. aug. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!