Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem nézek ki jól, sosem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem nézek ki jól, sosem valósíthatom meg magam teljesen szexuálisan?

Figyelt kérdés

Sokféle dolgot szeretnék kipróbálni és fontos az életemben a szex. Egy részét kitudtam és volt olyan, akivel sikerült, viszont velük is csak egy pontig ment. Lassan 30 leszek és csak 2 olyan személy volt, akikkel ez a dolog haladhatott.

Sajnos nem nézek ki elég jól, szóval kevés embernek jövök be és így kevesebb emberből, kevesebbel passzolhatnak a szexuális igényeink. Ráadásul, akiknél esélyem van, általában pont a saját külsejük miatt nagyon visszafogottak vagy önbizalomhiányosak.

Lényegében csak azt tehetem, hogy külsőre a lehető legjobb formába hozom magam vagy szívok azzal, hogy boldogtalan a szexuális életem?



2021. aug. 29. 12:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Olyan felfogású, a témában hasonlóan felfokozott érdeklődésű lányokkal kell ismerkedned, mint amilyen te vagy, de ehhez el kell hagynod pár hülyeséget. Olyan szinten beléd ivódott saját magad lenézése, hogy pár mondaton belül többször is kitérsz rá. Ne tedd! Ha te nem vagy oda magadért, akkor más sem lesz.

Kellene pár dolog neked amitől magabiztos leszel. Ruhák, kiegészítők, valami ami mutatja hogy jó a pacek. Na meg a szöveg, az elengedhetetlen. A jó megjelenés alapja a sportos megjelenés, erre építs! És legyen nálad cash! Ez kb. mindent megold.

2021. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ismerkednék hasonló felfogású lányokkal, de ők más jellegű pasikkal ismerkednek. Volt egy lány, aki ilyen volt, viszont pont mellettem jött rá, hogy így lényegében bármelyik pasit megkaphat és repültem a levesbe.

Nem nézem le magam, miért gondolod ezt?

A sportra akarok építeni jobban, de a pénzre nem. Azért más érzés, hogyha az ágyban valaki téged kíván és mást, ha a pénzed.

2021. aug. 29. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!