Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem nézek ki jól, sosem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem nézek ki jól, sosem valósíthatom meg magam teljesen szexuálisan?

Figyelt kérdés

Sokféle dolgot szeretnék kipróbálni és fontos az életemben a szex. Egy részét kitudtam és volt olyan, akivel sikerült, viszont velük is csak egy pontig ment. Lassan 30 leszek és csak 2 olyan személy volt, akikkel ez a dolog haladhatott.

Sajnos nem nézek ki elég jól, szóval kevés embernek jövök be és így kevesebb emberből, kevesebbel passzolhatnak a szexuális igényeink. Ráadásul, akiknél esélyem van, általában pont a saját külsejük miatt nagyon visszafogottak vagy önbizalomhiányosak.

Lényegében csak azt tehetem, hogy külsőre a lehető legjobb formába hozom magam vagy szívok azzal, hogy boldogtalan a szexuális életem?



2021. aug. 29. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Külsőt mindig fel lehet turbózni. Plusz javíts a személyiségeden. Jó duma, humor és magabiztosság
2021. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Mik a vágyaid?
2021. aug. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Nőkkel vagy pasikkal szeretnél kiteljesedni?
2021. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Ja, kb semmi nem derült ki, se a neme, se a vágyai, se az, hogy mi nem jött belőlük össze. Aztán adjunk tanácsot...
2021. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
A fogalmazás alapján férfinek tűnik.
2021. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1: Köszönöm! A duma, humor, magabiztosság okés volt, eddig szinte mindig azzal lettem befutó. Persze, azt is lehet mindig építeni. De, akkor nekiállok újra a külsőnek is. Köszönöm!


2: Pl. kipróbálnám a hármast, bizonyos helyeken a szexet, esetleg fűvel is.


3: Nővel, de hármasnál pl. férfi felállással is.


4: A vágyak fentebb, férfi vagyok. Most már tudsz adni? :)

2021. aug. 29. 12:24
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy férfinek a nők szemében a vonzerejét nem csak a külső határozza meg, az egyéb "tényezők" (kisugárzás, stílus, személyiség) sokkal többet nyomnak a latba. Van olyan barátom aki nem éppen egy Adonisz de olyan a fellépése meg a személyisége hogy 5 perc alatt szinte minden nőt "kidumál a bugyijából".

Ezzel együtt ha zavar a külsőd akkor tegyél érte, sport, öltözködés miazmás (nem az árán múlik az öltözéknek hanem az ízlésen).

2021. aug. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Lazy Lover ***** válasza:
egyszerű a képlet keress hozzád illő párt vagy pattintsd ki magad új ruhák edzés ilyenek
2021. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7: Kérlek, ezt ne. Nagyon jól hangzik ez az urban legend, de a valóságban semmi sincs mögötte. Itt kérdéstől függően mindig valaki betolja, hogy a világ legrondább, legtörpébb, legcsóróbb embere is befűzi a victorias secret modelleket. Az én környezetemben is vannak olyanok, akiknek vannak ilyen ismerőseik. Nos, mindig kiderült, hogy az illetők amúgy jól néznek ki vagy full hazugságban tolták, hogy hány nő jött nekik össze.

Persze, hogy számít a személyiség is, de ha adott egy jó külsejű ÉS jó személyiségű ember, miért választaná bárki a rossz külsejű és jó személyiségűt? A szexnél, a testiségnél igenis számít a kinézet. Ahogy az érzelmeknél is.


8: Az edzésre én is gondoltam, régebben sportoltam és több nőnek jöttem be. Köszi!

2021. aug. 29. 12:43
 10/12 A kérdező kommentje:
Kaptam pár privátot. Begerjedt férfiakkal nem annyira szeretnék beszélgetni, nekem ez a kérdés meg a téma nem arról szól, hogy kiverjék a vágyaimra. Nővel is akkor szeretnék beszélgetni, ha a témával kapcsolatban képes intelligens és konstruktív beszélgetést folytatni.
2021. aug. 29. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!