Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha van egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha van egy perverz vágyam, de nem valósíthatom meg?

Figyelt kérdés

Nagyon bejön nekem két srác, akiket minden nap látok, szimpatikusak is, meg annyira szexinek találom őket, vonzanak, és úgy érzékelem, hogy én sem vagyok nekik közömbös, de amúgy nem hívtak randira vagy ilyesmi, max bámulas meg mosoly volt, de igazából amúgy se nagyon keresek most kapcsolatot.


És múltkor, mikor masztiztam, azt képzeltem el, hogy hármasban szexelek velük. Hogy csokolozunk, simogatnak, leszopom őket, meg mindketten megdugnak, meg egyéb dolgok.


Csak az a probléma, hogy egy helyen dolgoznak, és ismerik is egymást, és ez így nagyon kínos lenne, főleg, hogy mindennap találkozom velük...

De így meg túl lépni se tudok ezen.


Hogyan kéne lekattannom róluk?


2019. szept. 18. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Mondjuk úgy, hogy keresel két olyan pasit akikkel szemben nincsenek fenntartásaid pl. egy swingerklubban.

Az hogy a két pasi ismeri egymást csak jó, az nem hátrány egy hármasban, sőt.

2019. szept. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

inkább kattanj rájuk.. ne pedig le róluk:D

A vágyakat meg kell élni, ez nem az apácazárda, élet egy van, a nyugdíj meg nem lesz kevesebb ha két faszival szexelsz egyszerre, úgyhogy dobd be magad a közösbe, aztán hátha bejön nekik a szitu:)

2019. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul állsz hozzá! Előre tudod, hogy nem valósíthatod meg? Honnan tudod?

Ismerkedj meg velük! Beszélgessetek, aztán majd kiderül a folytatás!

2019. szept. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Ez nem olyan nagy dolog pedig hogy ne lehessen teljesíteni élvezd ki minden vágyad egyszer élünk
2019. szept. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ketten egy helyen vannak akkor menj oda hozzájuk és viccesen jegyezd meg flörtölgetés közben hogy olyan aranyosak ketten hogy velük kipróbáltál dolgokat. Látod rajtuk ha elgondolkodnak rajta. Ez az a pont ahol otthagyhatod őket egy sejtelmes nézés és mosoly közepette. Lehet h rápörögnek.
2019. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Roppant egyszerű. Szexelj bármilyen férfival aki neked bejön. Tudod rendesen, aki figyel rád, akivel te is megteheted amit szeretnél. S rögtön nem a két mindennapi pasi lesz a témád mert ki leszel elégítve rendesen.

Tegyél egy próbát.


Egyébként valóban híre menne, hogy téged egyszerre ketten is lehet dugni és telibe a szádba élvezni ha összehozod velük ezt a hármast. Persze itt írták fent, hoyg nem nagy cucc ez... igen... a neten nézni napi 40 ilyen videót nem az. Meg lányként találsz is két is pasit. De utána 20 évig visszahallani az összes ismerősödtől nem olyan jó hír.

2019. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Miért kellene lekattani róluk? Még jó is h osmerik egymást. L
2019. szept. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem barátkozol velük, azt dobod fel nekik a dolgot?
2019. szept. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 honbandi ***** válasza:

Kérjél segítséget, Otthon fel kéne szerelni egy polcot vagy zárat javítai.

Szerintem segítenek Vagy csomagot haza vinni? És Szeretnéd meghálálni a segítségét ....

2021. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!