Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek mi a perverz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a perverz?

Figyelt kérdés
Konkrét dolgok érdekelnek,kinek mi számít perverznek?!
2019. szept. 2. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Amikor felizgulok arra, hogy a barátomnak nincs megmosva és erős szaga van... ahogy közel hajolok és a számba veszem beindulok tőle.
2019. szept. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Széklet

Animál

Család

Ezek taszítanak.

2019. szept. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Volt itt tag aki a nők pisilésére,kakilására ,menstruációjára izgult akar még a betét és tampon cserét is magára vállalta volna hogy megcsinálja.. Szóval ez elég perverz és beteg
2019. szept. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Sztem hozza volt egyszer "szerencsem"

2#vagyok

2019. szept. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha egy lány épp meglovagol egy néger srácot, miközben egy Dán dog fedezi análisan és egy öreg bácsi lila napszemüvegben épp szájba pisili a csajt. Egy domina meg épp rájuk kakkant és egy evezőlapáttal szét pacskolja rajtuk. Ez már a perverzió határa számomra a lila napszemüveg miatt.
2019. szept. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
#5 köszi a szép napot, én is hasonlón törtem a fejem de ez mindent vitt.
2019. szept. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

a kérdés lényegét nem értem. Mondjuk azt, hogy egy hármasozás perverz és ezt elfogadja a társadalom is, hogy perverz, de attól még fog változni az, hogy én csinálom vagy sem? Nekem mindegy, hogy minek van titulálva, tőlem az orál is perverz lehet, attól még fogom csinálni és kívánom.


Itt az érdekes, hogy kinek mi a már túl "perverz", mi az amit már nem vállalnál be. A határok érdekesebbek, mint maga a fogalom.

2019. szept. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!