Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Emiatt perverz vagyok, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt perverz vagyok, vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

A munkahelyen,ha "begerjedek" pár szexuális gondolattól,elmegyek a wc-re és koelégítem magam. Kb 5 perc az egész. Hangtalan vagyok közben,aztán mintha mi se történt volna. Ez nagyon gáz?

(Nő - ha számít)



#maszturbálás #nő #perverz(?)
2019. aug. 29. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem perverz, ritkán ugyan, de velem is megesik ez.

Perverz az lenne talán, ha az ott található eszközöket is használnád.

2019. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy perverz, csak magasabb a libidód, egészségedre! Még mindig sokkal jobb, mintha egyáltalán nem kívánnád. Találd meg azt a férfit aki tartani tudja veled a "ritmust" (van ilyen), egészségedre!
2019. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Én is szoktam. F.
2019. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Mi a különbség az erotikus és a perverz között?


Az erotikusnál egy tollat használsz, a perverznél egy egész csirkét.

2019. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem perverz, nemtől függetlenül és libidótól függően elég sokan vannak így ezzel. :)

Ha pár "szexuális gondolattól" gerjedsz be, és nem egyéb feszültség levezetésére "használod" az önkielégítést, akkor szerintem ezzel semmi baj nincs.

2019. aug. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez szexi :D
2019. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha velem is előfordul, én is nő vagyok. Ha kicsit elkalandozok, és túl sokat gondolok a szexre, akár munka közben, van az a pont, amikor már úgy érzem, muszáj tennem valamit, mielőtt totál átnedvesedik a bugyi :D Nem sűrűn, de azért előfordul :)
2019. aug. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%

Igaz, férfiként, de korábban többször csináltam hasonlót. Amúgy nyugodtan.

Hol dolgozol? Hátha összejöhetünk egy sessionre :D

2019. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

azt mondanám, hogy normális. Szerintem már mindenkinél volt hasonló, egyszerűen nem vagy napok óta kielégülve és történik valami ami szinte a határig elvisz semmiperc alatt és nem tudsz mit csinálni, mint hogy elmenj a WCre és megkönnyebbülj.

Nálam is nem egyszer fordult már elő. Azokon a napokon aktívan jár is az agyam a szexen és a kollégákat is egészen más szemszögből nézem, de ha még fel is ajánlanák, akkor sem dugnék meg senkit a munkából. (najó, talán az intern tanulókat)

2019. aug. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem perverzség. Előfordult velem is.

Szinten nő.

2019. aug. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!