Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, lányok! Nektek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, lányok! Nektek a szex mekkora részét teszi a behatolás?

Figyelt kérdés

Azért jutott eszembe a kérdés, mert a barátnőmmel lassan egy éve együtt vagyunk, és neki ez igazából sosem volt olyan lényeges dolog.


Az elején nagyon hamar egymásra hangolódtunk, és persze szereti, igényli is, de elmondása szerint főleg miattam, illetve az "egyesülés érzése" miatt. Amúgy semmi extra, nem kellemetlen neki, de úgy max 5-10 perc bőven elég szokott lenni ebből. Sőt, van amikor egyáltalán nem is történik behatolás (mondjuk én sem igénylem mindig).


Azt mondja, hogy sokkal nagyobb élvezetet okoz neki, ha "kint" foglalkozom vele különböző módokon (csikló, mellbimbók, nyak, egy forró csókolózás stb.) - és így rendszerint perceken belül hatalmasakat is élvez (bocsi a pongyola megfogalmazásért). Egy ilyen menet után kb. rögtön el is alszik.


Kérdeztem egyszer-kétszer tőle, hogy tényleg jó-e így neki, esetleg szeretné-e máshogy, változtassak-e valamit - de mindig az volt a válasz, hogy neki ez így szuper, és semmit ne változtassunk. Nekem is jó így, csak pl. a tv, társadalom stb. teljesen mást sugall. Tudjátok, "beteszitek", löktök párat, aztán mindenki sikítva élvez. Olyan, mintha nagy általánosságban a csikló nem is létezne.


Szóval igyekszem hinni neki, nem akarom kimutatni a kételyeimet előtte - ugyanakkor nem tudom, hogy ezt csak azért mondja-e, mert nem akar megbántani. Mindent meg akarok adni neki. Nálatok hogy megy ez, igaz lehet? Vagy esetleg bennem van a hiba, mert "nem tudom használni rendesen", amim van?


Köszi!



2021. aug. 27. 10:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
75%

Csak szerintem cuki ez a kérdés?

Ritka manapság az olyan fiú mint te kedves kérdező. Sajnos tapasztalataim alapján a férfiak jó része rohadt önző. Szerencsés a barátnőd.


Kérdésedre a válasz:

Ez teljesen normális, én is így vagyok vele. Csak csiklós orgazmusaim voltak eddig. Persze a behatolás is jó dolog,de attól nem tudnék elélvezni. Esetleg próbáld lovagló pózba lovaglás közben izgatni a csiklóját, hátha úgy sikerül neki elmenni

2021. aug. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

#21 Kedves tőled, de, ha ismernél minket, pont az ellenkezőjét gondolnád :D


Köszönöm a tippet! Igen, próbáltuk, de a barátnőm kizárólag azokat a pozitúrákat, módokat kedveli, ahol én irányítok, illetve dominálok. Ennek többször hangot is adott. Azt sem annyira kultiválja, ha egyszerre a kettőt - vagy így, vagy úgy van nálunk :)

2021. aug. 27. 16:44
 23/28 anonim ***** válasza:
Behatolás nélkül nekem sem szex a szex. Más nem is izgat fel annyira, mint ez a része. 5-10 percig szokott tartani, volt ennél rövidebb meg hosszabb is.
2021. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

#23 El is tudsz jutni a csúcsig kizárólag a behatolástól, vagy csak szimplán számodra elengedhetetlen része az együttlétnek?


Megannyi finom különbség nő és nő között. Érdekes olvasni.

2021. aug. 27. 19:53
 25/28 anonim ***** válasza:
32%

Partnerfüggő leginkább szerimtem😊

A mostani párommal nagyon kémiázok alig van előjáték (nekem nincs türelmem hozzá😁) és kérem hogy tegye be, kb 15, 20 percig tart a behatolás, nagyon élvezem, pedig nem tudok elmenni hüvelyen keresztül, utána ha elment mindig megsimogat engem 😊

2021. aug. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
A behatolás a legjobb, mellé egy kis csikló izgatás..
2021. aug. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

El tudok menni, de kevésbé intenzív az orgazmus. Viszont, ameddig eljutok odáig, az meg sokkal jobb. Viszont, ha mellette én izgatom a csiklómat, az kétfajta orgazmus együtt és ez a legjobb érzés a világon.

23-as vagyok

2021. aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontos. Kedvenc részem a szexben. Behatolás nélkül nekem nem az igazi és inkább az orál maradjon ki, mint az aktus.
2021. aug. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!