Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, lányok! Nektek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, lányok! Nektek a szex mekkora részét teszi a behatolás?

Figyelt kérdés

Azért jutott eszembe a kérdés, mert a barátnőmmel lassan egy éve együtt vagyunk, és neki ez igazából sosem volt olyan lényeges dolog.


Az elején nagyon hamar egymásra hangolódtunk, és persze szereti, igényli is, de elmondása szerint főleg miattam, illetve az "egyesülés érzése" miatt. Amúgy semmi extra, nem kellemetlen neki, de úgy max 5-10 perc bőven elég szokott lenni ebből. Sőt, van amikor egyáltalán nem is történik behatolás (mondjuk én sem igénylem mindig).


Azt mondja, hogy sokkal nagyobb élvezetet okoz neki, ha "kint" foglalkozom vele különböző módokon (csikló, mellbimbók, nyak, egy forró csókolózás stb.) - és így rendszerint perceken belül hatalmasakat is élvez (bocsi a pongyola megfogalmazásért). Egy ilyen menet után kb. rögtön el is alszik.


Kérdeztem egyszer-kétszer tőle, hogy tényleg jó-e így neki, esetleg szeretné-e máshogy, változtassak-e valamit - de mindig az volt a válasz, hogy neki ez így szuper, és semmit ne változtassunk. Nekem is jó így, csak pl. a tv, társadalom stb. teljesen mást sugall. Tudjátok, "beteszitek", löktök párat, aztán mindenki sikítva élvez. Olyan, mintha nagy általánosságban a csikló nem is létezne.


Szóval igyekszem hinni neki, nem akarom kimutatni a kételyeimet előtte - ugyanakkor nem tudom, hogy ezt csak azért mondja-e, mert nem akar megbántani. Mindent meg akarok adni neki. Nálatok hogy megy ez, igaz lehet? Vagy esetleg bennem van a hiba, mert "nem tudom használni rendesen", amim van?


Köszi!



2021. aug. 27. 10:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%
6os vagyok, 4esnek. Talán furcsa, de nekem a kutya és misszionárius mellett a lovagló az egyik kedvencem. A látvány maga fantasztikus, és akkor nem nekem kell irányítani, vagyis kicsit még "pihenhetek" is. Nyilván idézőjelben, mert minden póz két emberen múlik :)
2021. aug. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Nagyon jókat írtok, köszi! :)
2021. aug. 27. 10:46
 13/28 anonim ***** válasza:
0%

Tehát akinek már nem áll fel a f*s.za, sem kell aggódnia, vagy viagrát szerdnie, hiszen a nők lesz*arják a f*s.zokat! :-)


Elég ha kinyaljátok a s*e.ggüket és elviszitek őket vacsorázni.

2021. aug. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
#13 Erre nem tudom, miből következtettél :D Senki sem írta, hogy ne igényelné. Vagy troll? :D
2021. aug. 27. 11:17
 15/28 anonim ***** válasza:
0%

#14-nek: Ez abból következett, hogyha megfigyeled majdnem mindenki azt írta, hogy a behatolás csak akkor érdekes, amikor elkezdődik, de aztán szinte semleges... ...persze van 1-2%, akinek ez is odab*a.sz :-)


Azt, meg hogy mennyire igazat írtam az abból derül ki mindig, hogyha az értékelésem a 0%-ékhoz minél közelebb van. :-)


Tudod sok a hazug, álszent mocsok, akik hazugságban élnek és nem bírják elviselni az igazság egy morzsáját sem! :-)

2021. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
15s baromság amit írsz. Tudom mindenki hülye csak te vagy helikopter. Az hogy a legtöbb nőnek nem okoz önmagában a ki-be mozgás gigaorgazmust, attól még ugye ott van az összeolvadás, az izgalom, a vágy, a partner élvezete etc. Tudod ezek az "apróságok" amik összesen adják a szex esszenciáját. Igen ehhez kell a pénisz is. A hüvelyben jóval kevesebb az idegvégződés - nem véletlenül- de ez nem jelenti hogy egy nő nem kívánja magát az aktust is. Remélem segítettem...
2021. aug. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

"hogyha megfigyeled majdnem mindenki azt írta, hogy a behatolás csak akkor érdekes, amikor elkezdődik, de aztán szinte semleges."


Én az figyeltem meg, hogy vagy a szövegértési készséggel vannak komolyabb kihívásaid, vagy nem tudsz objektíven statisztikát készíteni.

2021. aug. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
#15 Nem igazán tudom követni a logikád, valószínűleg bennem van a hiba. Valóban, hasonlóról sem volt szó, mint amiket megemlítettél.
2021. aug. 27. 11:50
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Én ha masztizok, akkor is legtöbbször elvagyok a csikló izgatásával.

A behatolás nálam is akkor a legizgibb, mikor először belém csúszik. Van, h attól rögtön orgazmusom is van. Utána képes vagyok még1re, de az nagyon sokáig tart.

Viszont van olyan póz, amiben végig imádom, amíg bennem van, sőtt, olyan srác is volt, akivel szintén végig.

Szerintem ez nő/partner/hangulat függő is. Meg még ki tudja, h mié.

2021. aug. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Igénylem, hogy foglalkozzon a csiklómmal is, de nekem az orál és hasonlók csak előjáték. És alig várom, hogy bent legyen. Nálunk többször marad ki az előjáték, mint a behatolás. És átlag 10-15-20 perc szokott lenni nálunk.
2021. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!