Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt akinél rosszul sült el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt akinél rosszul sült el a hármas?

Figyelt kérdés
2021. aug. 27. 08:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Viccnek szántam. Ha már az egész gyakori egy szexpartner keresővé avanzsált.
2021. aug. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#1 a másik pasi hányszor élvezett el és neked hány orgazmusod volt?

Mit szólt ezek után a párod..?

2021. aug. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%

Kétszer ment el a vendég srác, én meg vagy 3x.

Szex után nem sokkal látott, és látszott rajta, hogy felzaklatta a dolog. Elsőnek rám, másodjára a számba ment el. Álltam ott előtte ragacsosan, izzadtan, kielégülve egy másik srác illatávaal. Hetekig meg sem csókolt, de együtt maradtunk. Azóta nem hozza fel az újbóli alkalmat.. :D :)

2021. aug. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
38%
Mekkora papucs. :D 🤣
2021. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
82%
Én férfiként voltam 2F 1L felállásban, de teljesen függetlenek voltunk, nem párkapcsolat. Úgy indult, hogy a másik srácnak alapból 20 cm a farka, az enyém alig 15. Azt tudtam, hogy gyorstüzelő vagyok, el is élveztem jó hamar. Aztán a másik srácnak nemcsak a farka nagy, hanem nagyon potens is, elélvezés után is betonkemény maradt a farka. De nagyon rendes volt a csaj, addig szopott, amíg megint felállt valamennyire, majd eljátszott egy orgazmust is, mintha az én farkamtól is elment volna, akkor hirtelen el is hittem. Második menetnél is vagy 2 percet ha tudtam dugni, aztán megint elmentem. A másik meg kb végig döngette. De nem zavart egyáltalán, nagyon izgató volt, és ismételtük többször az egészet.
2021. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!