Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy sokkal izgalmasabb a szex, ha ki kell könyörögnöm a páromat az alsónadrágjából? 20/L

Figyelt kérdés
Tehát a szex röviden úgy néz ki, hogy a páromnak el kell játszania, hogy baromira nincs kedve az együttléthez, nekem pedig minden erőmmel rimánkodnom kell neki, csábítani, kelletni magamat. Valami bámulatos hatással van ez a kis szerepjáték, szinte reszketni szoktam az izgalomtól és erősen lüktet a hasam, mikor nagyon nehéz elérnem, hogy rám másszon. Meg tudjátok mondani, miért lehet ez ilyen szinten izgató?

2021. aug. 26. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Jó dolog az, ha küzdeni kell, biztos neki is tetszik néha, ha fordítva van ez a helyzet. Mondjuk akikkel én voltam, azok egyből rámmásztak.
2021. aug. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Hát én ritkán akarom a szexet, barátnőm gyakran, de szerencsére ha nemet mondok akkor megérti azt, nem könyörög állandóan mint egy kiskutya, ez eléggé fura.
2021. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Egyrészt magad is megválaszolod a kérdésed. Mert szerepjáték, és mert beindít a szituáció, hogy meg kell küzdened azért, hogy megkaphasd azt, amire vágysz.


Ugye, az embernek általában az kell, amit nem kaphat meg. És mivel ez a kreált helyzet megteremti ezt az illúziót, így a vágy egyre csak erősebb és erősebb lesz. A jutalom pedig jól megérdemelt. :)


Másrészt pedig a szexepil fontos, tehát a csábítás, amivel operálsz, és sikeres lesz, az azt jelenti, hogy felkeltetted a férfi ösztöneit, tehát a viselkedésével visszacsatolást kaptál azt illetően, hogy vonzó és kívánatos vagy.

Utóbbi miatt kérdezem, hogy nem volt korábban olyan kapcsolatod, ahol elhanyagoltak, vagy nem kaptad meg a kellő dicséretet ahhoz, hogy az önértékelésed megfelelő szinten belül mozogjon?

Ötös skálán hányasra értékelnéd az önbizalmadat és hányasra a szexuális kisugárzásodat?


Ha kellemetlen, akkor persze nem szükséges válaszolni a kérdésekre. :)

2021. aug. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Önbizalomhiány.


Nálunk is megesik neha de párom rühelli valahogy amikor ő a passziv, es en meg nem hagyom békén. Állandoan ugy izgul csak fel ha kacérkodom szórakozom csak vele kelletem magam, de ő vadász le valójában.

Pedig szereti a rámenős nőket akik imádják a szexet es élnek halnak érte. De mégse..


Ha a te párod ezt bírja kedves tőle.

2021. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem mondanám, hogy annyira önbizalomhiányos volnék, picit talán szégyenlős vagyok és nekem ő az első, de azt kell mondjam, hamar egymásra hangolódtunk, könnyen feloldódok mellette, hogy úgy mondjam, valahogy egyszerre vagyok kicsit pirulós, de ugyanakkor végtelenül kacér is mellette.


Talán az #1-es illetve #3-as válaszának első felében rejlik az igazság.

2021. aug. 27. 07:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!