Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hátrány a túl tartalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány a túl tartalmas előjáték nőknek, az utána való igazi szexre nézve?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, ha szájjal-kézzel túl sokáig csinálom neki vagy túl ügyesen, és ettől már elélvez vagy legalábbis nagy élvezetet nyújt, majd pedig ez után a valódi aktus visszalépés (főleg, ha a méret nem nagy), mert azt nem lehet olyan jól irányítani, mint a nyelvet és az ujjakat. Lehet túltolni az előjátékot és emiatt az igazi szex nem annyira élvezetes? Ha igen, hol a határ?


Mert más az, ha csak 1-2 percig csinálom míg felizgatom, vagy pedig ennél sokkal hosszabban tartó módon a mennyekben van.



2021. aug. 21. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

🤔🧐🤔


Érdekes kérdés, bár nem tapasztaltam még ezt.


Én általában orgazmusig nyalom az aktuális partnerem, és utána teljesen jól működik a dolog a továbbiakban is🤷‍♂️


De valószínűleg ez is egyén függő lehet😉

2021. aug. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nekem az a jó ha minél tovább tart az előjáték
2021. aug. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Ez helyzettől függ, mert vannak olyan pillanatok, mikor úgy megkívánjátok egymást, hogy mire a szobába juttok, könyörög neked a barátnőd, hogy tedd már be, mert úgy felizgult már előtte (bulik után voltak pl ilyen esetek, de máskor is előfordul). De alapvetően rá kell készülni rendesen.
2021. aug. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Nekem mindegyik barátnőm több és több előjátékot akart, viszont a nyalast szerették de kérték hogy ne nyaljam őket el3lvezésig mert utána nem annyira jó a szex. Persze jó de nem annyira.
2021. aug. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Sok előjáték amit én adok, azt én is ugyanugy élvezem, hogy érzem látom hogy jól csinálom

F50

2021. aug. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A sok előjáték jó, élvezésig a legjobb. De ha utána 0 a szexuális teljesítmény, akkor önmagában kevés. Nyalhat valaki akármilyen jól, ha nagyon kicsi, vagy béna, vagy gyorsan elsül, akkor hiányérzetem lesz.
2021. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!