Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon nagyon szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagyon szeretnék legalább csókolózni az egyik férfival,de sosem válhat valóra. Hogyan hesegessem el a gondolatát mégis?

Figyelt kérdés

31 vagyok, a pasi 45 körüli. Munkahelyen szoktunk találkozni, de csak ritkán. Annyira nem is vagyunk jóban, de amúgy jófej, kedves. 1 éve ismerem már, és az elejétől kezdve tetszik. Egyre többet fantáziálok róla, hogy vajon milyen lenne csókolózni vele, vagy mást...

Általában zavarban is vágyik előtte ha beszélnem kell vele munka miatt.

Természetesen van élettársa, és messze is lakik tőlem. Vannak olyan dolgok amikbe bele tudom képzelni hogy talán ő is vonzódhat hozzám, de jól tudom, hogy ez csak ábránd.

És mindig megfogadom, hogy mostantól nem gondolok rá, azonban sose sikerül..


2021. aug. 19. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Miért nem lehetséges?
2021. aug. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért amit írtam. Van párja, és nem is biztos, hogy kölcsönös a vonzalom.,sőt.
2021. aug. 19. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Másik pasival.

Ha szerelmes leszel, ez nem fog számítani.

2021. aug. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Flörtölj vele sokat! Előbb-utóbb csak összejön a csók!
2021. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!