Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek történt már ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Hogy csókhelyzetbe kerültetek baráttal de nem történt meg maga a csók. Ez milyen helyzet volt és miért nem történt meg? Később sikerült csókolóznotok?

Fiú-lány barátság



2021. aug. 19. 01:56
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Ezért nem hiszek a férfi nő barátságban mert az egyik fél többet akar mint a másik, ezért kellemetlen érzés a többet akaró fél részéről.


Nem volt ilyen egyébként.

2021. aug. 19. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt ilyen, tudtam, hogy mit szeretne, még a levegő is megváltozott hirtelen :D Gyorsan kimenekültem a szituációból, mert volt párom.

Kb egy évre rá összejöttünk.

24/n

2021. aug. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Azóta már külön vagytok, dugni való vagy akkor semmi több.
2021. aug. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

A legjobb barátom volt a srác. Munkatársakként ismerkedtünk meg, viszont rengeteg szabadidőnket töltöttük együtt. Mindent tudtunk egymásról, mindent megbeszéltünk. (Szó szerint)

Egyik este átöleltük egymàst, mint mindig búcsúzàs képp ès még ma sem tudom, hogy mi változott meg hirtelen (bár az tetszik amit a 2es ìr. Hogy a levegő is megváltozott, mert tényleg) csókolóztunk, sőtt a rosszabb, hogy le is feküdtem vele.

Kár hogy másnap reggel úgy èreztem, hogy csak erre ment ki a játék...

2021. aug. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Igen volt ilyen, ereztem es tudtam h mit szeretne mar makdnem meg is tortent aztan bejott az occse. Ra egy olyan 2-3 hetre meg tortent meg még picit több is de megbantam😓.

18/L

2021. aug. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Artemovszk válasza:

Simán lehet hogy ráparázott a srác. Kérdezd meg tőle fél-poénosan hogy miért nem csókolt meg?


Aztán lehet hogy átalakul a beszélgetés úgy, hogy kiderül ki mit szeretne.

2021. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!