Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meséljetek ciki vagy vicces...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meséljetek ciki vagy vicces szex sztorikat ami veletek történt (?)

Figyelt kérdés
Kort és nemet is irjatok, légyszi.
2021. júl. 19. 14:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Hát ide nem írnám le, mert meredek lenne a többségnek. :D
2021. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Akkor írd le facebookon és linkeld be, hülye. :D
2021. júl. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor ird le privatba de annyira durva nem lehet
2021. júl. 19. 14:53
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Elég ciki volt amikor nem állt fel a farka a pasimnak bármit csináltam vele.
2021. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Munkaidőben kilógtam qvázni, és egyszerre két csajjal voltam. Éppen reszeltem valamelyiket, amikor felhívott a főnököm. Mondtam a lányoknak hogy psssz, ez nagyon fontos. A főnököm 10 percen át nyomta a rizsát mindenféle eredménykimutatásokról, én meg nagyon komoly hangon válaszolgattam, mint aki az excel előtt ül – közben a két lány felváltva szopta a farkamat, és alig tudtál elfojtani a kuncogásukat. Kemény szitu volt, de nem buktam le.
2021. júl. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
#1 jöhet priviben
2021. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém ránk nyitott miközben a párom orálisan elégített ki.
2021. júl. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
2 hete esküvőn a menyasszonyt meg kefeltem. Az hozzá tartozik hogy a szeretőm és a pénz miatt ment a pasihoz. Nő:26 férfi:58
2021. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mikor még a barátnőm otthon lakott, volt egy két ilyen... Családi házuk volt, emeleti szoba, fent voltunk a szobájában, már majdnem le voltunk vetkőzve, egyszer csak megjelent az emeleti ablakban a nagyapja, odatett egy létrát és benézett, hogy mit csinálunk... Másik ilyen akkor már benne voltam a lányba takaró volt rajtunk apja bejött a szobába radiátort szerelni, aztán az anyja is. Takaró alatt maradtunk, de elég ciki volt... Volt, hogy nálunk voltunk, akkor még én is otthon laktam, nem volt otthon senki, úgy tudtam később jön haza anyukám, a fürdőkádban voltunk, és hazajött... Olyan gyorsan ment ki a barátnőm a fürdőszobából, hogy kitört az ajtó... Voltunk nyaralni, családi nyaralónkban, reggel épp szexeltünk mikor anyám bejött, gyorsan ki is ment úgy hogy folytattuk... :D

+1 szintén a nyaralóban kint sötét volt, bent égett a lámpa, szúnyogháló volt az ablakon de nyitva volt az ablak, és nem volt elhúzva a függöny, úgy hogy én nem láttam ki, de aki kint volt belátott... Kivertem épp, mikor nagymamám nézett befelé... Azt mondta legközelebb húzzam be a függönyt... Ezek már mind több, mint 10 éve voltak,de ugyanaz a lány a párom. 30/F

2021. júl. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Megdugtuk egy haverom barátnőjét egy hatalmas nyaralóban ahol közös ismerősökkel voltunk. Másnap ment a cinkelés a lánynak, hogy hallották a többiek, hogy jó volt az este..de azt senki se vágta, hogy tőlem is sikított. :D
2021. júl. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!