Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ilyen vicces WC-s sztorikat...

Ilyen vicces WC-s sztorikat meséljetek már :D Ha kérhetem?

Figyelt kérdés
Ha már mindenütt el rontották a kedvem...akkor legalább röhögjek egy kicsit.

2013. nov. 3. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Szóval akkor most szar a kedved, kis pisis?
2013. nov. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Olyat amin besz@rsz, behugyozol, nem tudok.
2013. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Na szóval a minap ülök a publikus wc-n és hallom hogy odaát már hallatszódik a pottyanás meg a lehúzás. Nekem meg még nem jön semmi úgyhogy átszólok: -maga milyen szerencsés

mire ezt hallom: - az első a kabátomra ment a másik meg a mobilom volt...

2013. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Suliból megyek haza és hugyozni kellett. Megállok egy panellal szemben és elkezdek hugyozni. Felnézek és látom, hogy néz egy néni. Megfordulok és ott meg az osztálytársam néz. (aki lány) Én erre eltettem a hugyozó farkam a nadrágomba. :/ nekem kínos volt mindenki másnak vicces. XD
2013. nov. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Az egyik benzinkúton brunzoltam a piszoárnál, a szarolda meg csak egy emberes volt, aztán berontott egy faszi, elkezdte rángatni, majd rugdosni, aztán nem bírta tovább, elkiáltotta magát:


- Igyekezzen, mert mindjárt befosok!!!

Erre a másik nyögő hangon:

- De jóóó magááááának!!!!

2013. nov. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
ma ültem a budin egy nyilvános wc-ben, amikor egy faszi berohan a szomszédos fülkébe. olyanokat fingott, hogy meghaltam a röhögéstől xDD majd átszól, hogy adjak már át wc papírt, mert ott nincs :DDD
2013. nov. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ez a kérdés ***** válasza:

Véletlenül bementem a női wc-be, és elfogyott a wc papír ott ültem 2 órát mert vártam a takarítót amikor megláttam azt mondta:

-semmi baj fiam, te vagy a 20. de te vagy az egyetlen, aki egyedül jött

2014. okt. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!