Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van vicces/ciki csóktörténetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van vicces/ciki csóktörténetetek? :D Meséljetek! Vagy melyik volt életetek legrosszabb csókja és miért?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Még régebben történt,amikor 16 éves voltam.Akkor éltem az üvegezős/mersz vagy felelszes korszakomat.Kipörgettek engem,és az volt a feladat,hogy csókoljam meg(nyelves) a haveromat.Megtörtént,viszont a pasi valami rémes volt.A végére kifolyt a nyála a számból,ráadásul megharapta az ajkamat,ami kicsit vérzett is.Aztán a másik barátnőmre is ráosztották ezt a "nemes" feladatot,és ő is úgy járt,mint én.Azóta nem sűrűn üvegeztem,de persze nem emiatt,hanem mert nagyjából kinőttem belőle.:P


L/18

2010. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Egy randi alkalmával egy padon ültem egy fiúval, és gyanútlanul elbambultam. A fiú valamiért úgy gondolta, hogy itt a megfelelő alkalom, és megcsókolt. Bár nekem is tetszett, hirtelen annyira megijedtem, hogy akkorát ugrottam, mint egy bakkecske (állásba fel, hátra két méter). Bár nekem vicces volt, szegény azt hitte, vele van bajom....:)
2010. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Vadul csókolóztunk,majd összekoccant a fogunk, s napokig fájt:)
2010. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Smároltunk az osztályba, mert az óra kezdetéig még volt 5perc(csak ketten voltunk)és benyitott az of.:D
2010. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

18 évesen történt a legrosszabb csókom. Egy szép kapcsolat lehetett volna, de a srác rémesen csókolt zárt feszes ajkakkal, annyira rossz volt, hogy kiábrándultam belőle.

20/L

2010. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
98%

Nekem van vicces, bár nem velem történt. Hugommal ( 6 éves) átmentünk a nagyszüleinkhez és mikor benyitottunk épp csókolóztak. Megilyedtek, és véletlenül az öreg foga ott maradt a mama szájában.

Ott még visszatartottam a nevetésem,mert láttam hogy milyen zavarban voltak. De mikor hugom kikerekedett szemekkel rám nézett és megkérdezte, hogy a mama miért eszi meg a papa fogát, nem bírtam magammal, kitört belőlem a röhögés!

2010. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Hát, mi egyszer úgy összetapadtunk, hogy csak műtéti úton tudtak minket szétválasztani.
2010. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
smaciztunk közben kieset a fogam és ö lenyelte
2010. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Perszemáár kiesett a fogad ő meg lenyelte... Gynús,amúgy a legjobb a nagypapa-nagymamás ,síírok XD
2013. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kicsit meg kesve de valaszolok

Exemnek elol a ket foga nem all egyenesen igy a vege ossze er😂

Na es nagyba smarolunk meg minden es annyit ereztem ,hogy teljes erovel a foga neki vagodik en fogamnak ugy hogy fogam elkezdet verezni...ez melle meg mindig nyalasan csokolt :D

2016. júl. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!