Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, veletek történt ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, veletek történt ilyen?

Figyelt kérdés
Hogy azért nem tudtatok elélvezni, mert nem vonzódtatok a partneretekhez?

2021. aug. 6. 07:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt.A nönek elég erös bajuszszörzete volt.ugyértve hogy csókolódzás közben éreztem hogy smirglizi a számat.Ezutàn valahogy elveszett a varázs.Pedig formás teste volt.Egyszerüen nem tudtam másra gondolni.
2021. aug. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor inkább nem áll fel.

De ha már felállt, akkor általában el is élvezek

2021. aug. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vonzódom hozzá mit keres a farkam körül?
2021. aug. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Már megint ez a kérdés. Önbizal9m hiànyos vagy.
2021. aug. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

Akkor élvezek el, amikor akarok. Nem függ a partneremtől.

Olyan partnerem még nem volt, akitől akaratom ellenére élveztem volna el, de olyan sem, akivel nem voltam rá képes.

2021. aug. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem, én mindig elélvezek fizikai ingertől.
2021. aug. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nem tartom vonzónak a másikat, akkor már a merevedés fenntartásával (előidézésével) is gondok vannak.
2021. aug. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A férfiak és a nők is szexuális izgalomba jönnek és elélveznek a fizikai ingerlésre. Fizikai folyamat, így működik a test.

Az egyik nagy lelki probléma az erőszakos szexuális aktusnál, hogy az elszenvedőjének lelkiismereti problémája lesz, amiért érezhető fizikai reakciója volt az akarata ellenére is.

Ezt nehéz feldolgozni, ha nincs tisztában ezzel.

Aki mazochista, vagy szubmisszív, az pedig rájött/ráérzett, hogy valójában akkor is élvezi a dolgot, ha nem is akarná, tehát pont ugyanúgy "jó" úgy is.

2021. aug. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"A férfiak és a nők is szexuális izgalomba jönnek és elélveznek a fizikai ingerlésre. Fizikai folyamat, így működik a test."

hát nekem ha nincs mellé szexuális lelki folyamat, akkor erekció se lesz. biztos nem vagyok ember.

2021. aug. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

Nem. Fizikailag egy férfit egy számára nem vonzó nő is fel tud izgatni, mert elég hozzá a fizikai inger.


Volt aki azt mondta, hogy azért nem élvezett el, mert nem tetszel neki?

2021. aug. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!