Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Történt már Veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Történt már Veletek ilyen?...

Figyelt kérdés
Férfiként kérdezem. Egy házban laktok(panelház), egy nálatok 30 évvel idősebb Nővel, és mint szomszéd, gyakran látjátok egymást. Ráébredsz, hogy kívánod, és szeretnél lefeküdni Vele. Hogyan adtad a tudtára, és mi volt az, ami meghozta az úgymond áttörést. Nem utolsó sorban, milyen volt?
2021. márc. 21. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem volt ilyen
2021. márc. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Kb. 2-3 haverom anyjáról is gyakran álmodoztam 15 éves korom környékén. Elképesztő dolgokat műveltünk (volt, hogy 2-3 anyukával is egyszerre). Aztán mikor végeztem a masztival, lementem focizni. :D
2021. márc. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Pl a minden alkalommal való köszönés alap! Aztán lehet érdeklődni a hogyléte felöl, figyelmeztetni a csúszós lépcsőre, a hideg szélre, stb! És egyre többet és többet beszélgetni vele. Tanácsot kérni a főzéshez, bevásárláshoz! Lassan, fokozatosan elnyerni a bizalmát! Dicsérni a haját, ruháját! Légy kreatív!
2021. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy kezded mintha nem egy házban laknátok. Köszönsz, beszélgetsz, erről-arról, s figyeled a jeleket, hogy érdekeled-e vagy sem. Ha úgy látod igen, akkor kezdeményezel. Négy emelettel lejebb lakott a hölgy, nem volt 30 év korkülönbség köztünk, a liftnél futottunk össze párszor, beszélgettünk tök semleges dolgokról, de láttam a szemein nyitott megvolt ama megfoghatatlan kémia, vibrálás nevű valami. Szóval már nemistudom milyen indokkal valahogy úgy terelődött a szó hogy én is egyedül vagyok este, meg ő is és lementem hozzá egy üveg borral. A végét meg a fantáziádra bízom, de nem nehéz kitalálni 😅 Utána egy ideig még összejártunk dugni, de csak ennyi történt nem lett belőle kapcsolat. Azóta van pasija, szoktam vele találkozni, hogy ő mondta-e neki volt afférunk vagy sem azt nem'tom, de vagyok annyira diszkrét hogy nem fogom bebuktatni.
2021. márc. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Már megint a nyanyafétis...
2021. márc. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Huszonéves koromban nagyon vonzódtam a negyvenes korosztályhoz, volt is jónéhányhoz szerencsém. Úriember módjára udvaroltam, bókok, virág, egyéb figyelmesség, ez annyira szokatlan volt a legtöbbjüknek, hogy meglepetésükben szinte mindig engedték... Ennyi a titok.
2021. márc. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2021. márc. 22. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!