Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy kezdetben ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy kezdetben ezt hozza ki belőlem a barátnőm?

Figyelt kérdés

Pár hete jöttem össze a jelenlegi barátnőmmel. 25 évesen szexuálisan tapasztaltnak mondanám magam, volt jónéhány barátnőm, de a jelenlegi az első, aki a tipikus jó csaj/bombanő kategóriába sorolható, a többiek inkább átlagosak voltak. Az első együttlétünk során amikor meztelenre vetkőzött, már éreztem, hogy ez nem lesz hosszú, annyira beindított. Sajna igazam lett, miután elkezdtük csinálni, körülbelül 20 mp alatt elsültem. Leszögezném, sosem voltam gyorslövetű, ezért is nem tudom hová tenni ezt a szituációt. Szerintetek fog ez változni?

25F 20L



2021. aug. 18. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális,de az hogy fog-e változni tőled függ.
2021. aug. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
normális
2021. aug. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Szexuálisan tapasztaltnak mondanám magam -> 20 mp alatt elsültem. Hát valami itt nem kerek :)
2021. aug. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok, 17 évesen szexeltem először. Azóta volt 3 komolyabb kapcsolatom és néhány alkalmi partner. Szerintem hívhatom magam szexuálisan tapasztaltnak. Épp ezért tettem fel a kérdést, mert valami nem kerek kedves 3-as.
2021. aug. 18. 10:17
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nehéz lesz neked sokáig bírni vele. Nekem első átlagos barátnő után lett egy nagyon szexi bdsm mániás csajom. Vele is sokáig bírom elejétől kezdve, amit imád is.
2021. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy általában nem vagy gyors tüzelő, csak annyira bombanő, dögös, hogy ilyen gyorsan mentél el! Ez hatalmas bók lehet!


21F

2021. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Először szexeltetek, és csak egy menet volt? Az egy dolog, hogy hamar elmentél, de utána miért nem volt több kör? Vagy kielégítetted máshogy? Sose értettem az olyan pasikat, akik végeznek, aztán semmi több.
2021. aug. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nyilván kinyaltam utána, de a kérdés lényege nem ez, hanem, hogy mi lehet a megoldás erre, hogy ennyire beindít, hogy ilyen hamar elsülök :)
2021. aug. 18. 18:11
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hehe. :) Ne parázz rá, én is viszonylag hamar elsültem új csajomnál. Pár alkalom után sokkal tovább bírod majd
2021. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tipikus, új nő, és még extrém módon izgat. Valószínű hogy javulni fog, ha sokat csináljátok
2021. aug. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!