Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb férfiak! Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfiak! Szerintetek zavarná/zavarja őt ez?

Figyelt kérdés

Egy 37 éves férfin észrevettem, hogy tetszhetek neki, úgy tűnik. Nekem ő nagyon bejön. De láttam a volt feleségét és sokkal nagyobb melle van mint nekem. Nekem alig van valami. Nem nagyképűségből mondom de a melleimen kívül nincs bajom a testemmel, sportolok is meg izmos az alsótestem, tehát a lábaim meg a fenekem is kicsit vastagabb, de nem hájasan. De visszatérve, nem tudom mit gondolhat, hogy ennyire kicsik. Főleg hogy mint mondtam sokáig nem ilyenhez volt szokva. Egyébként többször is láttam hogy megnézte már, de ez magában nem árul el semmit.

(19 vagyok amúgy)


2021. aug. 15. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan ennyin vekengsz? tényleg nem bántásból de mit számít neked mind ez? ha tudod hogy jó alakod van, foglalkozol magaddal ne a mell méreteddel legyél már elfoglalva..miért akarsz ennyire megfelelni ilyen kis apróságon?
2021. aug. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert mondjuk akkora mint egy kistini 13 evesnek?:D Fura, hogy noies az alakom, de a mellem nem olyan mint egy felnott nonek.
2021. aug. 15. 16:06
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

nekem tetszik az ilyen mell - szívesen ismerkednék veled.


44/F

2021. aug. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel a mell. Nem neki van kitalálva és ha vki ez alapján keres, az egy hülye fsz.
2021. aug. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok férfi szereti a nagyobb után a kisebbet:D pont ahogy írtad, ahhoz van hozzádzokva, de pont azért izgató az, ami más. És ha csak nem kifejezetten nagy mell párti, akkor izgathatja a kis mell is. Szerintem ezen ne feszülj, főleg ne ha még nézegeti is a pasi:D ha annyira nem tetszene neki, nem kíváncsiskodna;)
2021. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ti is úgy vagytok a mell mérettel mint a kis gyökerek a fütyi méregetéssel.

Semmi köze hozzá , ha tetszik akkor mindegy hogy kicsi vagy nagy.

CSak műcsecs ne legyen mert az sok férfit taszít.

2021. aug. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Idősebb? A 37 éves?

Váglak mindjárt szájon, kiscsaj

2021. aug. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7 Bocs:)
2021. aug. 15. 16:15
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
Én még csak 30 vagyok, de 22 alattiakkal nem tudnék többet kezdeni, minthogy ürítőlyuknak használom. Ha nekede ez elég, hogy szerető vagy, hát rajta...
2021. aug. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!