Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti megtennétek, ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti megtennétek, ha csak ennyi lenne feltétele?

Figyelt kérdés

A pasim állandóan azzal jön, hogy engedjem szájba, és hogy nyeljem is le. Igazán ezzel nincs is bajom,

volt is rá példa, de utána úgy kezelt mint egy fertőző beteget.

Se csók se puszi se semmi, ameddig fogat nem mosok.

Ezért nem csinálom.

Azt mondtam ha megkostolja csak 1x a sajátját, akkár az ujjáról, vagy egy csók kiséretében, akkor utána oké de addig nem.



2021. aug. 15. 08:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%
Párom is ilyen és nagyon haragszom is rá emiatt. Bár ő megkérdezi hogy mehet e szájba, utána meg nagyon maximum csak puszit ad amíg nem iszok üdítőt, de csókról azután sincs szó... Utálom az ilyet. Nyilván emiatt nem hagyom el, de hogy ez mély sebet hagy bennem az is biztos.
2021. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%
Vannak ilyen fura emberek, mondjuk én pont a másik véglet vagyok. :D 33/F
2021. aug. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
Én megtenném.
2021. aug. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%
Ezen nem értem, hogy miért kell rugózni. Az összes, konkrétan az összes eddigi páromnak akiknek lenyeltem, ugyan az volt a hozzá állása. Ittam pár korty vizet utána, addig nem volt csók. Ez alap, nem kezel máshogy, egyszerűen meg megvárja, hogy leöblítsem és ennyi. Teljes mértékben tiszteletben tartom. Miért akarnám megkóstoltatni vele, mi értelme? Szeretem kielégíteni, semmiség lenyelni, és inni kicsit. Ezen hisztizni...
2021. aug. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
69%
Én a helyébe ha a szádba élvezek és énis meg te is eléveztél már még szép hogy csokolgatnálak beindít engem a lenyeled a spermám nem értem a barátod
2021. aug. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
76%
Hetero férfiként nem izgat, sőt taszít a sperma. Ilyen egyszerű az indoka, hogy miért ilyen a barátod is. Pont. Általános iskolai logikai szint. Ha nem érted, nincs agyad.
2021. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!