Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek kik a boldogabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kik a boldogabb emberek? Azok, akik egy életet leélnek egy párjukkal s csak velük volt testi kapcsolatuk vagy azok, aki sok párral próbálkoztak, s rengeteg tapasztalatra tettek szert?

Figyelt kérdés

A mellék kérdés az, hogy jobb-e attól valakinek a szexualis élete, mert több partnere volt?

Személyes élményekre, de környezetekből vett példákra is kiváncsi vagyok. Hogy látjátok?



2021. aug. 14. 22:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Pár napja volt egy kérdés, nő írta.

Fiatal korában össze jött egy éjszakai életet élő pasival és vele maradt, szült gyereket neki. Szexuális élete heti egy az is 5 perces és alkalmit keres, de fél mert ha a pasi megtudná.....

Szóval boldogtalan a nő!

Azt írta: inkább egy szegény férfival élte volna le az életét de boldog lett volna.

A nő 48 éves!

Boldogtalan kapcsolat mindennel az életben, vagy egy szegény boldogan!

2021. aug. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy hiába tűzi ki az ember célul ezt vagy azt, néha nem élheti le az ember az egész életét egyetlen emberrel.

Megváltozol, vagy ő változik meg, valaki szakít. Gyakori.

De ami rosszabb:

Nekem a környezetemben van férfi és nő is, aki 38 éves kora előtt lett özvegy, gyerekkel.

Az is pokoli nehéz.

2021. aug. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy partnerrel miért nem lehet sok tapasztalat? Minden biciklit meg kell ülni ahoz, hogy megtanulj bringázni vagy mi?

Értem én, hogy minden ember más, de az újdonságok hajszolása, pontosan megöli az érzéseket. Egyre magasabb kritériumok, miatt, pedig bekövetkezik a “kiélt” állapot. Amikor igazán nem boldog…csak úgy van.

2021. aug. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13# Én is így látom, bár nagyon csábító a kísértés, hogy lemondjunk a párunkról és új izgalmat keressük. De megéri?
2021. aug. 15. 09:03
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Mert míg a varázst keresi a másik, pont hogy a varázslatot hagyja elveszni!

Én inkább a lassú, ismerkedések híve vagyok. A kiszemeltet érdemes megszeretni, megismerni, nem mindig mások után kajtatva kipróbálni mást és mást…és utánna mi lessz? Úgy is megállapodik az ember valahol…szar lehet úgy élni, hogy mindig a tökéletesebbnél tökéletesebbet hajszolja az ember, de úgy hogy embereket hasonlítgat egymáshoz.

2021. aug. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!