Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek kik a boldogabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kik a boldogabb emberek? Azok, akik egy életet leélnek egy párjukkal s csak velük volt testi kapcsolatuk vagy azok, aki sok párral próbálkoztak, s rengeteg tapasztalatra tettek szert?

Figyelt kérdés

A mellék kérdés az, hogy jobb-e attól valakinek a szexualis élete, mert több partnere volt?

Személyes élményekre, de környezetekből vett példákra is kiváncsi vagyok. Hogy látjátok?



2021. aug. 14. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki azt akarta hogy sok partnere legyen és összejött akkor boldog ember volt.


Ha valaki azt akarta hogy egy partnere legyen és összejött, működött akkor boldog ember volt.


Mindenki akkor éri el a boldogságot ha megvalósította amit kitűzött maga elé.

2021. aug. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Mindkettőnek megvan a maga előnye és hátránya. Én személy szerint még 3-4 partnert szeretnék mielőtt megállapodok valaki mellett. Szeretném tudni, hogy különböző lányok mit tudnak nyújtani, de mivel alapvetően inkább társra vágyok és nem dugópajtikra ezért nekem hősszútávon csak 1 partner kell.
2021. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az #1-esnek van igaza. Nem attól függ a boldogság hogy hány partnered volt, hanem attól hogy akivel vagy azzal boldog vagy-e. Személyes példát bőven látok a környezetemből a teljes monogám boldog kapcsolatra is, a másik végletig egyaránt akik úgymond swinger-jellegű kapcsolatban élnek. Ha megtalálod azt amire vágysz a másik félben akkor leszel boldog.
2021. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ettől lesz valaki boldog avagy sem. És a szexuális élet minősége sem a volt partnerek számától függ
2021. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Az életük idusához közeledve azok az emberek, akik váltogatták partnereiket,egyáltalán nem tűnnek boldognak.

Úgy tűnik nekem, mintha úgy beszélnétek erről, mintha ez élettervként szerepelne az emberek agyában, valójában én azt látom, mindenki vágyok a folyamatos kötődésre, a biztonságra és az elfogadásra.

Ha valaki próbálgatja a partnerek, nem lehet, hogy inkább arról van szó, hogy nem akar megállapodni, mert fél igazán szeretni, ugyanakkor vágyik is rá, hiszen emberi lételem a szeretet?

Nem tudom, milyen hátrány származik abból pl, ha valaki mindvégig hűséges a párjához. Az ellenkezőjében viszont sok buktatót találok.

2021. aug. 14. 23:02
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Személyfüggő. Én az első csoportba tartozom, és tökéletesen elégedett és boldog vagyok.


Valaki meg a második csoport tagjaként érez ugyanígy, és ez is teljesen rendben van.

2021. aug. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem a nők sosem fogják megérteni a férfiakat ebben. A nők 90% -ban megállapodni akarnak, nekik ez az előnyösebb minden szempontból, így vannak megtervezve. A férfiak alapvetően vadászok, nekik a gyári programjuk azt diktálja, hogy minél több nőn menjenek végig, persze ez is személyenként változik. Aki kifog egy nagyon vonzó és szerethető nőt, abban erősebb ragaszkodás alakulhat ki, mint aki pechesebb. Emellett akinek nem sok esélye van a nőknél, nem válogathat, az is inkább igyekszik megmaradni amellett, akit elsőre kifog.


Én viszonylag sok nővel voltam, és bár sokukat nagyon szerettem, valamiért nem tudok kikötni, mindig rabnak kezdem magam érezni a párkapcsolatokban pár év után. Szinte kivétel nélkül én szakítottam, néha magam sem tudom, miért. Szeretem a szabadságot, a bizonytalant, és hogy bármi történhet. Szeretem a szerelembe esés élményét, izgalmát, enélkül ellaposodik az életem és unni kezdem magam.

2021. aug. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az, amikor valaki mindenáron fűvel-fával le akar feküdni, és képtelen normálisan kötődni, szerintem minden esetben valami gyerekkori traumához köthető. Nem kell durva, konkrét traumára gondolni, de valahol valami félrement, amikor a kötődés kialakulásának a folyamata zajlott. Normál esetben, ahogy írod, az emberek vágynak a kötődésre, szeretetre, biztonságra, tehát ha valakinek az az “életterve”, hogy minél több emberrel, esetleg monogám kapcsolatban él, mégis állandóan félrelép (és ez nála egy kényszer, nem csak pl. megromlott a házasság, és végső elkeseredésében keres mást), annál valami nem okés.

Viszont nem kell elítélni azokat, akik szingliként akarnak élni vagy poligám kapcsolatban, amíg nem csalnak meg/bántanak meg embereket, addig egészségükre. Akit ez tesz boldoggá, hát tegye ezt.

De rengeteg személyes tapasztalat alapján csak azok válnak ilyenné (akár poligámmá, akár kényszeres megcsalóvá), akiknél van valami trauma vagy szomorú múlt a háttérben, és erre ezer+egy sztorit tudnék mesélni a környezetemből.

A végtelen sok (üres) szexuális együttlét leginkább valami helyettesítésére, űr betöltésére szolgál egy ember életében (még ha ezt saját magának nem is vallja be).

2021. aug. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8# valahogy így látom én is.
2021. aug. 15. 00:25
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Én boldogabb lennék, ha csak egy partnerem lett volna, de egész életemben, minthogy végigalkalmizzam az eddigi életem.
2021. aug. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!