Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A sugarbaby tematikájú társker...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sugarbaby tematikájú társkeresőkön miért van annyi lány aki szex mentes kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés

Én ezt komolyan nem értem…

Most megnéztem vagy 60 lány/nő profilját és 1/3 bemutatkozó szövegében ilyesmivel találkoztam:


“Nem szeretem a testi kapcsolatokat ezért nem keresek semmiféle szexualis kapcsoltot.”


Tudják, hogy hol keresnek párt?


Vagy lehet, hogy én nem tudom?


Lehet hogy én nem értem hogy mi folyik itt…


Akkor valaki segíteni megérteni?



2021. aug. 14. 11:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
#10 Ez így van.
2021. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Asszem itt a végtelenségig lehet ilyeneket találni, többet már nem fogok idézni, de itt most aztán tényleg nem értem, hogy miről is lehet szó…


“Amit en szeretnek... egy partner,aki segit atlepkedni az akadalyokat, ha ebben segitesz,egy eleten at szamithatsz a tamogatasomra! Szexert ne keress...en mindent szeretek ami nem konkret kozosules... de a szexert mar lekell tenned valamit az asztalra...nem olcso **va vagyok sem az aki azt mondja de kozben ugyanugy a sorban all... tapasztalj meg... ha benne vagy...en is :) Segits es segitek ❤️;)”


Itt pontosan mi is lehet az ajánlat? Mi az amiben segít, ha egy pasi segít neki?

2021. aug. 14. 12:23
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem olcsó kurw@, csak kurw@, ha adsz pénzt vagy drága ajándékokat van 1% esélyed hogy lefeküdjek veled, de menőzni menőzhetsz velem...vkb ezt jelenti a kommentedben írt szöveg.
2021. aug. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%

Mondjuk tegye a szívére a kezét mindenki, Ha találnál egy pénzforrást ami csak úgy adja neked a lóvét hogy semmit nem kell csinálnod, azt mondanád "nem kell köszi!"??


Mivel hogy a pasik mostanra szánalmas balekok lettek, kevés kivételtől eltekintve, így ők ezt egyetlen ilyen hirdetésből megoldják.

2021. aug. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
86%
Mert még a riherongysághoz is a polcról akarják leválogatni a részeket. Aki odaadja magát, az legalább kockáztat valamit.
2021. aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
71%
Mert nagyon jól tudják, hogy a sok szánalmas pasinak így is kelleni fognak. Akkor minek tennének többet?
2021. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!