Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A sugarbaby tematikájú társker...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sugarbaby tematikájú társkeresőkön miért van annyi lány aki szex mentes kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés

Én ezt komolyan nem értem…

Most megnéztem vagy 60 lány/nő profilját és 1/3 bemutatkozó szövegében ilyesmivel találkoztam:


“Nem szeretem a testi kapcsolatokat ezért nem keresek semmiféle szexualis kapcsoltot.”


Tudják, hogy hol keresnek párt?


Vagy lehet, hogy én nem tudom?


Lehet hogy én nem értem hogy mi folyik itt…


Akkor valaki segíteni megérteni?



2021. aug. 14. 11:41
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja igen és sokaknál ilyen szöveg mellett az van megjelölve, hogy “luxus” életszínvonal amit elvárnak…
2021. aug. 14. 11:42
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Mert vannak olyan pasik, akik még ennek ellenére is támogatnak lányokat 🤷‍♂️
2021. aug. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Mert ennyi idióta hülye BALEK faszi van, aki szórja az ablakon ki a pénzt a semmiért.
2021. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
#3 mert már annyi pénzük van, hogy nem tudják hova tenni. Ha nekem lenne, akkor tuti csak olyan csajt támogatnék, aki szexuális dolgokban is benne lenne.
2021. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Most is elolvastam még 4 bemutatkozást.


Az egyikben ez volt “Akár sugardaddy-sugarbaby kapcsolatra is nyitott vagyok, azonban semmiféle szexualitást nem vállalok.”


Közben luxus életszínvonal van megjelölve…


A másik:


“Félénken állok a dologhoz, anyagi támogatásra vágyom, nem feltétlenül szexuális alapon. Esetleg csak anyagi támogatás az elején, eléggé félénk vagyok.”


De nála is a luxus van megjelölve.


Ez az oldal útmutatója alapján havi legalább félmillió, felsőhatár nélkül.


Úgy látom, hogy nagyon sok ilyen bemutatkozás van, egyre többe botlok bele…

2021. aug. 14. 11:57
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
En egyszer egy szepsegszalonban ulve elcsiptem egy beszelgetest a puncsrol. A “csaj” (45 koruli) egyetlenegy mellkepert kapott 1,5 milliot atutalva egy mediaban dolgozo csavotol. Buszken mutogatta az utalast meg a beszelgeteseiket. Azota is tema :D
2021. aug. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Mert a pénz kell de nem akarnak megdolgozni érte és vannak olyan férfiak akik bele mennek ebbe is.
2021. aug. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

#4 ha ennyire tele van pénzzel, akkor minek dolgozik? akkor lazítson, pihenjen. Nézze a tévét, akármi

Vagy találjon magának egy értelmes hobbit, amire költhet.

Nekem is van, én is inkább abba szórom a pénzem ócska kurvák helyett. Több örömet is fog okozni!



Amúgy meg szeretnek a nők tetszelegni ebben a nekünk mindenből kevesebb jut, egyenlőséget akarunk dologban. de az a helyzet hogy ezen a téren eléggé egyoldalú a szitu. Nincs olyan pali akinek egy másik pénzes valaki szponzorálná a marhaságait "csak úgy" :D :D :D

2021. aug. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
4. Mert neked erre lenne igényed. Másnak meg másra. Ennyi.
2021. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem párt keresnek, hanem pénztárcát. 18-19-huszonpár évesen annyira nagylánynak hiszik, hogy az univerzum is a tiktokra kipakolt seggük körül forog. Social media nevelte k.rvák. szép új világ.
2021. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!