Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyeim volt, aki olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim volt, aki olyan helyzetbe került, hogy bármit megadott volna egy jó sexért bárhol legyen is az, csak legyen egy normális sex?

Figyelt kérdés

#iroda, bevásárlóközpont......
2021. aug. 12. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Elfogyott a pénz és kéne sörre, vagy mit remélsz ettől a kérdéstől? Nekem ne írj privit, férfi vagyok.
2021. aug. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen helyzetben vagyok jelenleg is:D bár nem szó szerint bármit megadnék, inkább átvitt értelemben értsd. Nagyon rég volt részem igazán jó szexben, akivel passzolnak az igényeink is. És bár azóta szexeltem másokkal, nem volt olyan. Szóval mostanra eljutottam egy olyan szintre, hogy nagyon vágyom egy jó szexre, de sajnos tudok hogy ezt nagyon keveseb tudnák megadni, az pedig hogy közülük megismerjek valakit, elég esélytelennek tűnik
2021. aug. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kitartás szerintem minden türelem kérdése ... ;-)
2021. aug. 12. 09:20
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, egyébként bírom is, csak néha tör felszínre nagyon ez a vágy és akkor megőrülök:D de ha elmúlik, akkor megint jobban bírom egy ideig. Hullámzó. Nyilván választásom nincs, megpróbálok nyitott szemmel járni, ennyit tehetek
2021. aug. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A jó szex feltétele a jó (normális, vonzó, megbízható, figyelmes) partner. Na ez utóbbi szokott hiányozni a nőknek nem önmagában a "jöjjön dugjon már meg bárki".
2021. aug. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Választás mindíg van :) ;-)
2021. aug. 12. 09:45
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 inkább kínálat az ami mindig van, csak éppen nem találkozik a kereslettel (nincs köztük olyan pasi amit keresnének, megfelelne nekik)
2021. aug. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%
Na ez az most majd kapnak a hölgyek ezer meg ezer privátot,aztán aki még maradt normális pasi esetleg akkor már annak is esélytelen labdába rúgnia mert a sok “hülye” elveszi a kedvét még az ismerkedéstől is nem hogy mástól…. Pedig biztos lenne rá kereslet is
2021. aug. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 normális pasinak mindig van esélye akárhány hülye veszi körül :)
2021. aug. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 akkor megnyugodtam mert van még remény :)Csak sajnos tapasztalat hogy nagyon sokszor jár így az ember és ahogy halad a színvonal lefelé hát elgondolkoztató helyzet…
2021. aug. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!