Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A cuckoldokat sokan lúzernek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cuckoldokat sokan lúzernek tartják. Akkor is azok ha egyébként ki vannak gyúrva, vezető beosztásúak és jó a fizetésük és csak nyaralásokkor ismeretlenekkel d*gatják és sz*patják a nőjüket?

Figyelt kérdés
2021. aug. 10. 12:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Aki lúzernek tartja a cuckoldot kedvelőket az mindenkit annak fog tartani kinézettől, vagyoni, társadalmi helyzettől függetlenül.

Egyébként neked minek kell idegenektől visszaigazolás, nem bízol a nélkül magadban?

2021. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

Pont ez a lényeg, hogy nekem például kíváncsi vagyok hányan mernének megmondani szemtől szembe ezt:)

Innentől kezdve akkor ki a lúzer?

Én speciel nagydarab vagyok és vigyázok a feleségemre, tehát hagyományos a kapcsolat, viszont az ágyban történik más is.

Nincs ebben semmi.

Másrészt engem izgat a másik oldal is, szívesen dugom más feleségét.

2021. aug. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
Igen, akkor is. És ez így van jól.
2021. aug. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

Mindenkinek a magánügye.

Az mennyivel másabb ha az illető tudta nélkül történik mindez? Akkor is lúzer lenne?

2021. aug. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
11%
Akkor is, mert nem tudja kielégíteni a nőjét.
2021. aug. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Na akkor ezzel nem csak én vagyok így… olvasgattam itt gyakorin és már érdekelt, hogy mi a helyzet velem, én is lúzer vagyok-e :D pont hogy én a feleségemmel 5 éve 26 évesen azért döntöttem úgy, hogy hotwife legyen, mert úgy dominancia harcba kerülök ami izgalmas :D akik a cuckoldokat szídják azoknak, gyakran nincs önbizalmuk szerintem
2021. aug. 10. 12:57
 7/18 A kérdező kommentje:
A feleségemnek velem is mindig orgazmusa van. Szex mániás nő
2021. aug. 10. 12:58
 8/18 anonim ***** válasza:
4%
Ja, csak nem vagy neki elég izgalmas :D
2021. aug. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én akartam, ő csak beleegyezett, az én ötletem volt ;) és csak egy barátnője leánybúcsúján, külföldi swingerben, na meg nyaralásokkor szexel(t) mással
2021. aug. 10. 13:00
 10/18 A kérdező kommentje:
Büszkélkedek vele, másnak odaadom egy menetre (amit persze ő is szeret) hogy lássák milyen jó feleségem van. :)
2021. aug. 10. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!