Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az önkielégítés alapvető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önkielégítés alapvető létszükséglet? Mi történik ha nem teszem? (Fiatal férfi.)

Figyelt kérdés
Én nem csinálom vallási és életfilozófiai meggyőződésből. Baj? Lehet bármi bajom?

2021. aug. 9. 20:56
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Ide szakértőkből kevés irkál. Az meg árulkodó, hogy azt állítja a bolond, hogy prosztatarákot okoz...
2021. aug. 9. 21:21
 22/46 anonim ***** válasza:
100%
Én IT mérnők vagyok,de köszi kérdező hogy ledegradálsz minket..Gondolom max.16 vagy,ronda s puncit se láttál még..
2021. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

Egyébként zsidó vagyok és a Tóra eléggé világosan fogalmaz Onán bűnéről.


Helyes vagyok, párkapcsolatban élek, tehát egyik sem mondható el rólam.

2021. aug. 9. 21:24
 24/46 A kérdező kommentje:
A judaizmus és a legtöbb vallás minden fajtalanságot elítél, köztük a zoofíliát, a homoszexualitást, az önkielégítést stb.
2021. aug. 9. 21:25
 25/46 anonim ***** válasza:
94%
Idióta vagy öregem.
2021. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
Mert magasabb szinten vagyok a testi, önös örömöknél? :-D
2021. aug. 9. 21:34
 27/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha idézzek egy szakértőt Veres Professzort, a hazai szexuálpszichológia doyenjét (ha nem tudod ki akkor keress rá a neten nyugodtan). Az emberek 96%-a maszturbál, a maradékból 2% impotens, a másik 2% meg úgy hülye ahogy van :)

Ha te nem akarod csinálni akkor nem csinálod, a te dolgod, te életed. Mi nem fogunk rábeszélni, de cserébe tedd már majd meg hogy nem prédikálsz te sem majd másoknak hogyan és miként éljenek. A szervezeted úgyis megoldja hogy szabaduljon meg a feleslegtől.

2021. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
Klassz... Ilyen idézet után még szakértőnek nevezed. Kicsit sem elfogult. Ő keresztény, de magyarok közül csak keresztényeket találtam: https://www.youtube.com/watch?v=026FH59m-6c
2021. aug. 9. 22:13
 29/46 anonim ***** válasza:
Az iszlámok kecskéket b*sznak de én a pokolban rohadok ha rárántok néha. Aha, tiszta sor. Az isteneddel együtt elmehettek a jó büdös picsába.
2021. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
#28 figyi mán' ezeket a szektás beütésű propagandavideókat ne nevezd már szakértőinek :D Ha te így akarsz élni csináld nyugodtan, bár felőlem kiállhattok minden nap az aluljáróba prédikálni pont lepotty.
2021. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!