Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az önkielégítés alapvető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önkielégítés alapvető létszükséglet? Mi történik ha nem teszem? (Fiatal férfi.)

Figyelt kérdés
Én nem csinálom vallási és életfilozófiai meggyőződésből. Baj? Lehet bármi bajom?

2021. aug. 9. 20:56
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

Házasságon belül szexelhetnek. Ez a legtöbb vallásban alap.


Az összes keresztény/keresztyén egyház elítéli az önkielégítést.

2021. aug. 9. 21:11
 12/46 anonim ***** válasza:
100%

11es

Jaa, elítélik? Akkor biztos senki se csinálja.

2021. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:

#10.

Milyen orvos? :-D És pláne miért higgyem el, hogy orvos vagy? XD Nem hinném, akkor nem itt irkálnál...


Én is többet tudok a biológiáról. Az éjszakai magömlés ezért van.

2021. aug. 9. 21:13
 14/46 A kérdező kommentje:
Én sem csinálom. Aki legyőzi a kísértést keresztényeknél/keresztyéneknél imával és elmélkedő imával, az felszabadul a bűn súlya alól.
2021. aug. 9. 21:15
 15/46 anonim ***** válasza:
94%
Mi a frászkarikának teszel fel kérdést, ha úgy se érdekelnek a válaszok, mert te már eldöntötted, hogy nem káros? Mi a picsának kérdezed meg, hogy káros-e akkor?
2021. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:

Aki hozzászokott annak igen, aki nem annak nem. Ilyen egyszerű.

Ne kérj itt senkitől hiteles véleményt, úgy is mindenki a szerinte helyes dolgot írja le.

2021. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Agresszív, kanos kisfiúk, akik nem tudnak a saját ösztöneiken uralkodni...
2021. aug. 9. 21:18
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,szerinted itt diplomás emberek nem is írhatnak,pláne nem orvosok?Csak a panellako iskolázatlan proli csőcselék?Akkor szerintem tudod hova sorold magad..
2021. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
68%
Az én számba eldurranhatsz..Amúgy 1 hetig nem bírnád..:-)
2021. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
Itt bújsz a vallás mögé, mikor a vallási szekták kihasználják a gyerekeket és fajtalankodnak velük... az, hogy te nem vered legyen a te bajod, de ne a szektád miatt tedd ezt, hogy utána seggbe rántson egy vezető.
2021. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!