Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az önkielégítés alapvető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önkielégítés alapvető létszükséglet? Mi történik ha nem teszem? (Fiatal férfi.)

Figyelt kérdés
Én nem csinálom vallási és életfilozófiai meggyőződésből. Baj? Lehet bármi bajom?

2021. aug. 9. 20:56
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára eldurrantál, akkor már álmodban egy-kétszer... mert az nem fog örökké gyűlni, ha nem vered, majd üríti magát a zsák.
2021. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
81%
lehet, de engem aztán kurvára nem érdekel, azt csinálsz amit akarsz
2021. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
94%
Elég lett volna egy kérdést kiírni
2021. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

Egy kérdés.


Milyen bajom lehetne?


Igen, eldurrantam, de ez teljesen természetes. Az önkielégítés viszont nem rendeltetésszerű használata a testnek. Ezért üríti magát ki a test.

2021. aug. 9. 21:02
 5/46 anonim ***** válasza:
42%
Prosztatarákod lesz. Nem vicc.
2021. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

Simán és egyszerűen idővel megszokja a tested, és elmúlik a nemi vágy.

Az emberi test mindenhez alkalmazkodik, hogy a lehető legkisebb károsodás érje a “rendszert”

2021. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

Hogy a frászkarikába? :-D


Szinte minden vallásos embernek prosztatarákja lenne. A kereszténységben, az iszlámban és a judaizmusnak bűnnek számít, a buddhizmus úgy tekint az ilyen emberre, mint akinek a három láng közül az indulat és a tudatlanság nincs kioltva, a hinduizmus és a sintoizmus pedig szintén úgy tekint rá, mint ösztöncselekvésre, amin az illető nem emelkedett túl.

2021. aug. 9. 21:07
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
A kereszténységre van rálátásom, csak a római katolikus papok nem dughatnak, mindenki más igen. És a római katolikusok is dugnak, de ha nem is, minimum kiverik.
2021. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Nem is vágyom rá... Feleslegesnek tartom. Semmi hátránya nincs, ha valaki elhagyja és csak testi, önző, bűnös "örömöket" hoz, aminél sokkal nagyobb öröm is van az életben. Például az önzetlen segítség vagy a viszonzott szerelem, ami nem az önös "örömökön" alapul ezzel ellentétben.
2021. aug. 9. 21:10
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Orvos vagyok,prosztatarákod lesz..Sok sikert..
2021. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!