Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők,lányok! Tényleg annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők,lányok! Tényleg annyira fura vagy gusztustalan az ha a pasi szex után még ki akar bennünket nyalni úgy, hogy beleélvezett? Vagy ez csak nekem jó erzés és izgató?

Figyelt kérdés

Sokaktól azt hallom és itt olvasom, hogy fúj és hogy gusztustalan pedig szerintem egyáltalán nem az.

Vélemények?


38N



2021. aug. 9. 12:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm ezt nagyon imádja.
2021. dec. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Engem is erdekel férfiként a dolog sajnos még nem volt ilyenben részem de szívesen megprobalnam, egyszer élünk én úgy vagyok vele hogy minden megér egy probat

17 bi

2021. dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
16os ezt lehet ugy orvosolni, hogy nem elvezel el teljesen hanem csak kiengedsz egy kis spermat a puncira es azt nyalod fel :)
2022. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!