Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan diszkóban hogy tudnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan diszkóban hogy tudnak csajokat felszedni,amikor olyan hangos a zene,hogy a saját hangom alig hallom?

Figyelt kérdés

Hallottam jó pár történetről,hogy diszkóban ismerték meg egymást és abból lett egy éjszakás kaland.

Én a saját hangom alig hallom a diszkóban,olyan hangzavar van.

Ott inkább csak a tánctudás és az arc számít,mint a duma?

Sok csaj,amúgy is inkább a saját kis csapatával táncol.


2021. aug. 8. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kimész oda ahol dohányozni is szoktak és ott szóba tudsz elegyedni másokkal.
2021. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Rámásznak tánc közben, ha hagyja magát, meglesz az egyéjszakás.
2021. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Taperolás tánc közben,utána irány a pult,pia,aztán irány a bokor.
2021. aug. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 most sokan azt hiszik viccelsz, de nem. ez így működik
2021. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Hát igen egy bizonyos szint alatt úgy működik ahogy a hármas írja.
2021. aug. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mi a terv. Tánc közben össze melegedtek, meghívod valamire a lányt, és ha jól nézel ki, az meg könnyű vérű, egy szex össze jöhet. Én pl úgy ismerkedtem meg egyik párommal, hogy oda jött, szimpatikus volt, és kihívott, hogy dumáljunk. 2 évig voltunk együtt. Ennyi a megoldás.
2021. aug. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Haverommal nemrég kezdtünk el célirányosan csajozási szándékkal szórakozóhelyre menni. Annyi a lényeg hogy odamész, táncoltok(ha ezen a ponton "túljutsz" az már elég jót jelent. Pl volt olyan is hogy odamentem egy lányhoz táncolni és a pasija félrelökött😆), egy-két alap dolgot megkérdezel, elég könnyen érződik hogy bejössz e a lánynak, szóval ha úgy érzed mehet a menet lesmárolod, utána meg elmentek dumálni ahol nincs olyan hangos zene. Aztán ha igazán ideális a helyzet fel is tudod vinni magadhoz

20F

2021. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
A diszkókban nem mindenhol ugyan úgy üvölt a zene, lehet "beszélgetni2 is, csak kicsit hangosabban. Az meg nem VIP jegy az ágyba, ha beszélgetsz a csajjal, meg megisztok valamit. Mondtak már nekem olyat, hogy "Eljöhetsz velem hazáig, de csak nyalás lesz.".
2021. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor pont ez az előnye, hogy nem kell sokat és választékosan pofázni.
2021. aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ó, a régi szép idők, amikor smárolás után jött a kérdés, hogy "amúgy hogy hívnak"... :D
2021. aug. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!