Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők (20-40 között)! Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők (20-40 között)! Ha egy fiú nyalásának HANGJA van, mennyire rossz, v. jobb esetben mennyire elfogadható nektek? Nem tudom jobban kifejezni: nem hangtalan. Filmekben olyan hang és nyelv-csattanás nélkül tudnak kényeztetni, ezzel szemben.....

Figyelt kérdés

.....ezzel szemben pedig van olyan, aki nyalásának hangja van. (Tudom, nem filmekből indulunk ki, de értelemszerűen nem volt, és remélem nem is lesz soha "szerencsém" más férfiak nyelvjátékának hangjait élőben hallgatni.)


Ahogy a nyelv majd minden egyes alkalommal hozzáér az ad ki hangokat. PLÁNE HA hozzányomódik erősebben, annak nagyon erős hangja van! Majdnem mint néhány japánnak a filmjeikben - azok meg sokszor szinte cuppognak, "szürcsölnek". :)


Amiért a kérdés, hogy volt olyan lány, akit mintha zavart volna. Nem a nyalással volt a gondja, hanem inkább a "fura" hangokkal közben. Olyan volt, mintha nem tudta volna hova tenni. De ha egyszer az én nyelvemnek ilyen a hangja... Pláne erősebb hozzányomásnál, ott főleg! Azért ez kicsit lelohasztja a férfiú lelkesedését...



2021. júl. 8. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna, sőt..


Bár én nem vagyok oda azért, ha nyalnak, de amikor ilyen volt akkor semmi problémám nem volt ezzel, ez ezzel jár, izgató

2021. júl. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen lényegtelen, hogy halk vagy hangos a nyalás, sokkal többet számít hogy csinálja (inger erőssége, tempója, megfelelő ritmus stb.).
2021. júl. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tehát nem zavarja a nőket, ha ilyen fura, idegen hangja van a nyelvjátéknak, mintha szürcsölne, vagy ehhez hasonló? Akkor csak annak az egynek volt valamiért nagyon zavaró?
2021. júl. 9. 08:34
 4/11 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem zavaró, szerintem kifejezetten izgató ahogy hallani lehet ,hogy "fel fal" a partnered.
2021. júl. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én már többet nyaltam mint villásreggeliztem, és azt hiszem ha csattog, lefelyel akkor nem is tudja igazán jól ingerelni. Mint ahogy a lányokat 5 perc alatt nem lehet elnyalni. De játékból szoktam beleszürcsölni a punciba! De akkor inkább csak a számmal szürcsölök, mert a lányt izgatja! /Éljen a nyalás!/
2021. júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

"de értelemszerűen nem volt, és remélem nem is lesz soha "szerencsém" más férfiak nyelvjátékának hangjait élőben hallgatni.)"

Túl prűd vagy! :)

2021. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Épp ellenkezőleg - egészséges!


És nagyon-nagyon örülök neki!

2021. júl. 10. 18:54
 8/11 A kérdező kommentje:
Lányok, még bőségesen írhattok! ;)
2021. júl. 10. 18:55
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom,nagyon nagyon izgató,sokkal hamarabb elmegyek
2021. júl. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
Akkor van jó hangja ha jó nedves vagyok. Ami nálam alap. Mindig hamar tocsogok. Ergo mindig ilyen szürcsögő hangokat hallok mindenkitől.
2021. júl. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!