Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek nektek izgató ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek nektek izgató ha egy férfi hangos szex közben? Miket mond a partneretek ami beindít?

Figyelt kérdés
És ti mennyire vagytok hangosak?

2021. júl. 1. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem az izgat, ha hangosan sóhajtozik ☺ Én se vagyok hangos, csak ha elmegyek, akkor nem tudom kontrollálni😃
2021. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, izgató, az is beszél az is ha nyög
2021. júl. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen izgató.
2021. júl. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Engem nem izgat....
2021. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Az én csajaimat izgatja a csúnya beszéd, az olyan, hogy "most jól ki foglak nyalni", "gyere ülj bele tövig a kis punciddal", "nyomd ide a feneked, most nagyon megduglak" és voltak olyan csajaim akik szerették a finom lekurvázást, pl. "te vagy az én kis krvám", "gyere, ha dugjam meg keményen az én kis ribncomat".

Ezek szinte minden normál beállítottságú nőnél bejönnek.

2021. júl. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen izgató
2021. júl. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
5,hasonlokat mond az én párom is, és izgat nagyon, és szeretem hallani ha nyog, persze nem ordenáré hangon ő is, mert ezzel tudom neki is jól esik. Ha csendben van valaki és még elvezesnel sem ad ki hangot, hát nem is tudom, de az olyan mintha nem is elvezne, főleg mikor élvez. Én általában hangos vagyok, de nem direkt hanem alapon ilyen vagyok, élvezem és ezt ad egy plusz ingert még raadas. Próbáld ki, csak ha nyogsz mennyivel jobb maga az érzés közben, kiadod azt amit valójában belül érzel. Isteni!
2021. júl. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!